Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Ceshtja kosovare dhe me gjere

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Rekomandim lorie 0 2667 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A mund te shitet vellau tek shkau? IQVLORA 8 1238 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Rruga e pavaresise se Kosoves dvorani 7 876 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Pavarsia e Kosoves ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Endri 81 5948 3 pikė - mesatarja 4.6667
  1 Attachment(s)Lajmet e fundit nga Kosova dhe Rajoni. ( 1 2 3 4 5 6 ) X-File 50 3553 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Statusi I Kosovės Rikthehet Nė Agjendėn Ndėrkombėtare Klodel 2 940 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Maqedonia ofendon Shqiptaret ne Enciklopedine e saj. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 61 3761 0 pikė - mesatarja 0.0000
  "Trafiku i Organeve" dhe fushata serbe kunder Shqipetarve ( 1 2 ) X-File 12 5009 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Kush Eshte Politikani Me Mir Shqiptar Ne Maqedoni sheki 8 706 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dyshja Rufi Osamani-imer Selmani sheki 0 503 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bashkėpjesėmarrja Sabri 0 497 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mali I Zi Njeh Shtetin E Kosoves! ( 1 2 ) Gjergj Kastrioti 10 1237 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Shqiptar ne USA kujdes! ( 1 2 3 4 5 ) IQVLORA 40 2893 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Paradoks X-File 0 561 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ku do tė jetė Mitrovica? sibishi 2 601 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Hetimet e gjykates se Hages per krimet e kryera ne Kosove sarandaebukur 0 478 0 pikė - mesatarja 0.0000
  PDSH ne FYROM largohet nga koalicioni IQVLORA 1 482 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shpetoni Shkrimtarin Kapllan sarandaebukur 0 468 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Policia e Shqipėrisė kunder19 4 611 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kush Eshte Gazetari, Spiuni Serb????!!!!!!!!!!!! varka 8 688 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mbyllet kapitulli i fundit i ish Jugosllavise IQVLORA 1 555 0 pikė - mesatarja 0.0000
  8 Attachment(s)Kosova e pavarur ne daten 17 shkurt???? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kunder19 69 4513 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kosova: Fillimi i ri ( 1 2 ) HERO 15 1389 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Le te flasim per statusin final ( 1 2 ) Endri 12 1323 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Zgjedhjet, Kosova 2007 X-File 8 615 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 123, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 10:08
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.