Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Fotografi

(Moderator: Deb*)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Qytete dhe Shtete
Kėtu mund tė postoni foto tė bukura nga qytetet e shqiėris dhe shtetet e botės.
1154 24 Deb*
Kopėsht zoologjik
Kėtu mund tė postoni foto dhe pamje tė ndryshme nga kafshė tė egra dhe tė buta.
1811 13 Deb*
Makina, motora, helikoptera, skafa etj. ..
1015 6 Deb*
Natyrė dhe peisazhe
323 6 Deb*
Njerėz
1266 15 Deb*
Fotografi gazetareske
74 5 Deb*

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  457 Attachment(s)Foto sipas aparatit tim. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 861 36194 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Kerkoj lente te vjetra. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lord_Of_The_Strings 63 4266 0 pikė - mesatarja 0.0000
  41 Attachment(s)Prova fotografish. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 100 3388 0 pikė - mesatarja 0.0000
  14 Attachment(s)Foto bastarde ... ( 1 2 3 4 5 ) diabolic 40 2656 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow 687 Attachment(s)Foto Bardhe & Zi ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kristal 1026 19223 3 pikė - mesatarja 4.3333
  53 Attachment(s)Dita ime e sotme, treguar ne foto. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 118 5081 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 32 Attachment(s)Nga kendveshtrimi im ...(Eria) ( 1 2 3 4 5 ) Eria 46 14371 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)DeMotivational nė Shqip!!! RIP Gibbs 5 419 0 pikė - mesatarja 0.0000
  i njejti zog lorie 6 397 0 pikė - mesatarja 0.0000
  10 Attachment(s)André Kertész ( 1 2 ) Tulipani 12 829 0 pikė - mesatarja 0.0000
  61 Attachment(s)Fotografia Konceptuale ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Tulipani 70 2327 0 pikė - mesatarja 0.0000
  21 Attachment(s)Momente intime. ( 1 2 3 4 ) Debora* 38 1634 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb 63 Attachment(s)< PERSPEKTIVE > ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Tulipani 75 2927 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb 9 Attachment(s)Nail's life ( 1 2 ) Talesofadream 12 950 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)Foto Ora ( 1 2 ) GERti_007 15 1474 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tutorial: Si te krijojme nje Foto me HDR (High Dynamic Range) Pitkini 0 401 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)6 Maj- Dita e luleve ne Shkoder! ( 1 2 ) Talesofadream 13 890 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 41 Attachment(s)Fotografi te ndryshme nga Lela_Dr ( 1 2 3 4 5 6 ) Lela_Dr 50 7870 0 pikė - mesatarja 0.0000
  27 Attachment(s)Arti Kulinar - Kuzhina Italiane (foto) ( 1 2 3 4 5 6 ) Lela_Dr 57 2020 0 pikė - mesatarja 0.0000
  44 Attachment(s)Foto te ndryshme nga SEXI ( 1 2 3 4 5 ) SEXI 47 1819 0 pikė - mesatarja 0.0000
  31 Attachment(s)Plan@ ( 1 2 3 4 ) NS-6 31 1990 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow 12 Attachment(s)Zoom ( 1 2 ) NS-6 11 918 0 pikė - mesatarja 0.0000
  9 Attachment(s)Fotografit HDR ( 1 2 3 4 5 ) NS-6 48 1866 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Absurditeti i radhes ne Tirane. Lord_Of_The_Strings 5 498 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tutorial per Fotografite NS-6 1 489 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 40, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 09:47
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.