Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Bota e librit > Shkrimtare te huaj

(Moderator: ingmetalboy)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  38 Attachment(s)Interesante: Biografia dhe Veprat te perkthyera ne Shqip te Erih Maria Remark ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lakanderi 91 4967 6 pikė - mesatarja 5.0000
  Interesante: poezi te poeteve te huaj ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lorie 103 4414 2 pikė - mesatarja 5.0000
  5 Attachment(s)Interesante: Thuaji Zemres Po - Susanna Tamaro ( 1 2 3 ) i_lire 25 1508 4 pikė - mesatarja 3.5000
  Ese dhe artikuj nga shkrimtare te huaj qershor13 7 643 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Dostojevski nė sytė e njė gruaje briseide 1 215 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Udhetim mbi shkrimtare dhe vepra te huaj ( 1 2 3 ) botaed 22 3482 6 pikė - mesatarja 5.0000
  Leon Tolstoi i lėnė nė harresė nga kisha dhe shteti i tij, i nderuar nga bota Deb* 0 106 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Letersia aziatike Klodel 3 206 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Guillaume Musso Veshtrusja 6 233 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gomorra akrepi2008 3 92 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ishte Shakespeare homoseksual? ( 1 2 ) amor alucius 12 632 2 pikė - mesatarja 4.5000
  Si do te jete gjendja jone me kaq shume mangesira? sjara 0 118 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shakespeare ne orgjinal drytty 0 139 0 pikė - mesatarja 0.0000
  "Shqipėria njė dhe njėmijė." Indro Montanelli ( 1 2 3 4 ) ~Enigme~ 30 473 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Kodi i Da Vincit! ( 1 2 3 4 5 6 ) jimmy84 56 2559 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile JETA ESHTE SHUME E BUKUR, sipas A.Cehovit dena 3 390 0 pikė - mesatarja 0.0000
  22 Attachment(s)Goethe Museum ( 1 2 3 ) plloshtani 22 521 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Si e nxiti sėmundja, Gabriel Garcia Markezin, tė hedhė nė letėr kujtimet e njė jete t i_lire 4 420 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile "bageti E Bujqesi"- Naim Frasheri barbie 0 197 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Maria Lenti plloshtani 1 133 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Enciklopedia E 100 Personave Mė Me Influencė Nė Historinė Botėrore Isra 0 161 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: j.k.rowling,magjistarja pas Harry Potter Erised 1 162 0 pikė - mesatarja 0.0000
Cool Dostojevski - Karamazov Lakanderi 8 694 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Roberto Marconi plloshtani 0 139 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kama Kamanda plloshtani 0 115 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Moon Chung Hee plloshtani 0 116 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Alberto Estima De Olivera plloshtani 0 145 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sigrun Casper plloshtani 0 90 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 30, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 22:27
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.