Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Sfera Institucionale

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Partite dhe Elita Politike
1285 65 lezhjani-82
Shoqėria civile, institucionet dhe zgjedhjet
1108 92 lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  A duhet nje ligj penal per te mbrojtur imazhin kombetar? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 68 8017 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Me ne fund nje shenje e mire edhe nga Greqia Piktor 1 830 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Frattini: Masa ndaj shteteve qė nuk zbatojnė marrėveshjen pėr vizat Piktor 0 465 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post Kushtetuta - Ligji Themelor i shtetit shqiptar Tulipani 6 629 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 4 prej 4, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 03:54
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.