Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Feja krishtere Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Pyetje rreth Doktrines Kristiane. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) erzeni_be 197 6011 4 pikė - mesatarja 3.5000
  Krijimi - evolucioni ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) BARIU 68 4900 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse ka kater Ungjij??? ( 1 2 3 4 5 6 ) i_krishteri 58 3279 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare ndryshimi ka nga Katolik dhe Protestant ( 1 2 3 ) agata 24 2225 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ne besojme ne..... ( 1 2 ) Keni 13 1213 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Gezuar Pashket!!!! ( 1 2 3 4 5 ) anaz 47 2467 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ungjilli i Jezus Krishtit. Rrugaejetes 6 690 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Besimi i Krishtere shelgu 0 445 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Perendise i duhej te vinte si njeri nese do te bente uren midis njeriut dhe Perendise ( 1 2 3 ) fitimtar 24 1273 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile Histori FRYMEZUESE Rrugaejetes 1 360 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Plani Masonik per Shkaterrimin e Kishes Katolike (1962) excelsior 0 413 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Fakte Unike rreth Bibles ( 1 2 ) Besi06 14 1087 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Super-kontradikta?!!! ( 1 2 3 4 ) Ignatius 30 1404 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 11 Attachment(s)Gezuar Krishtelindjet ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) engjell_mbrojtes 83 3229 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Cfare Feje Praktikoni Apo Do Te Donit Te Praktikonit? ELESA 4 437 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ē'ėshtė Mormonizmi? piu 0 570 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)A ėshtė Jezusi Zot? Bibla thotė JO! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) SmArTs_WAY 337 22427 2 pikė - mesatarja 1.0000
  Me Mire I Ftohte Sesa I Vaket ELESA 0 562 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question Pse adhurohen njerez ? ( 1 2 3 4 ) ThE_MaStEr 33 2249 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kodi i Da Vincit-Nje fyerje ndaj Kishes, apo dicka qe duhet pranuar? ( 1 2 3 4 ) Kela 30 2195 2 pikė - mesatarja 4.0000
  Dita e Emrit Cindi 8 672 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Une e di se ku ndodhen eshtrat e At Gjergj Fishtes. ESHI 0 326 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Figura te Shquara tė Ortodoksisė flasin gjatė kohėrave! mobidik 7 606 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Vdes Papa Gjon Pali II ( 1 2 ) i/e paregjistruar 13 1123 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Lamtumire At! tresh 1 357 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 2 Attachment(s)Si Mund Ta Therras Zotin,lutje Dhe Ndihme Shpirterore ( 1 2 ) KRISTAL.DOC 11 971 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 84, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 02:41
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.