Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret
1594 40  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  100 mbiemrat mė tė pėrdorur nė Shqipėri ( 1 2 ) fleurs de l'orne 18 1776 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Jam kurioz ( 1 2 3 4 ) altini 39 2921 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri ( 1 2 ) AngelDevil 19 1467 0 pikė - mesatarja 0.0000
  R O Z A F A dhe Legjenda e saj ( 1 2 ) Mand1 16 1438 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Shqiptarėt AngelDevil 2 602 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Qytetet me te bukura ne shqiperi! belga 3 563 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Shkodra ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) cedrus 67 3992 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Elbasani cedrus 8 775 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)pse ne shqiptaret nuk ndihmojme njeri tjetrin kur jemi ne mergim? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) mergimtar_akoma 60 3468 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Vetem ne Shqiperi... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lost_soul 112 4497 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiperia: Retrospektive Vizioner 1 541 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question Imazhi i Shqiperise ne bote....??? ( 1 2 3 4 ) heathcliff 30 2459 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post Durrahu ! belga 1 522 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Gjelle tradicionale shqiptare ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) trojani 208 12917 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Festa Kombetare ( 1 2 3 4 ) gagaci 38 2532 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Gezuar Krishtelindjet .... aRiAnA 9 539 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si jepet nėnshtetėsia nė vendet e tjera tė BE-sė! fleurs de l'orne 0 395 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Xhubleta, veshje e vecante e grave shqipetare ne trevat e veriut amoxil 1 549 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Artet e Bukura tė Shqipėrisė qershor13 4 647 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A jemi vertet njerez te ftohte??? ( 1 2 3 4 5 ) Deb* 47 2377 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile Punesimi per Hoteleri–Turizem, Mjekesi, Infermieri, Kujdestari Familjare dhe Admini ande 2 560 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Cili shtet/popull mendoni se e ka me xhan Shqiperine? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) isboletini 89 6077 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Punesim Ne Lindjen E Mesme ande 0 449 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Rekord 485 dasma ne nje jave..... BIONDIA 8 552 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cillin shtet e kemi mike? ( 1 2 ) illyrianfighter 19 1350 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 26 deri 50 prej 181, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 23:28
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.