Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria

(Moderator: Dr_Devil)
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
 

 
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Arkivi i Internetit
Tema te vjetra
155 29
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Dashuri nė Chat, vodhi 50 mijė USD ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Admirali 88 15020 15 pikės - mesatarja 3.8000
  Hyn Interneti Wireless ne Shqiperi. lezhjani-82 2 1323 2 pikės - mesatarja 5.0000
  1 Attachment(s)CELULARE wireless KRIZA 8 2829 0 pikės - mesatarja 0.0000
  eRepublik - luftoni per Shqiperin Ladro 4 1162 0 pikės - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Interneti: Kuriozitete Vizioner 3 1225 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret toptreg 0 1246 0 pikės - mesatarja 0.0000
Thumbs up Mbreterite e Rilindjes Rilindas 4 1047 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Ka lėvizur tek: www.trashje.com tpk - - 0 pikės - mesatarja 0.0000
  www.programekompjuteri.com frani8 0 875 0 pikės - mesatarja 0.0000
Exclamation loje per iphone erta31 0 980 0 pikės - mesatarja 0.0000
  www.lekplepi.com eshte legjend seldi 1 860 0 pikės - mesatarja 0.0000
  forum durresi.it eshte trasferuar ketu www.durresi.forumfree.it DEMONN 4 906 0 pikės - mesatarja 0.0000
  www.lepurushi.com frenci8 9 1471 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Ndihme! ( 1 2 ) SmoKer` 15 2037 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Interneti dhe Kompanite e Celulareve NS-6 2 875 0 pikės - mesatarja 0.0000
  download ( 1 2 ) student_ii 10 1970 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Kater menyra te vecanta per te kaluar kohen ne Facebook. Pitkini 0 895 0 pikės - mesatarja 0.0000
  YOUTUBE, truqe dhe teknika Fajtori 5 927 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Kujdes! Virus i ri SmoKer` 0 778 0 pikės - mesatarja 0.0000
  bllokimi i wireless Klodel 4 1249 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Biblioteka online klasa 3 1267 0 pikės - mesatarja 0.0000
Thumbs up telefilmat e fundit lojra per kompiuter cartoni e shume gjera te tjera ketu irisa 2 1434 0 pikės - mesatarja 0.0000
  interesant sheki 1 960 0 pikės - mesatarja 0.0000
  17 vjecari nga Dibra shpik tastieren qe prodhon energji! lezhjani-82 6 1188 0 pikės - mesatarja 0.0000
  www.lexoj.com released Pitkini 2 999 0 pikės - mesatarja 0.0000
Lightbulb Bej Facebook ne gjuhen Shqipe. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AnDrIy 63 5374 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 102, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 07:54
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen