Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Ekologjia Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
 

 
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Mjedisi i perditshėm dhe ne
Aksione, evenimente, konsumacioni, transporti, riciklimi etj, tė diskutojmė sė bashku. Sa ekologjik jemi ne vetėvete ?!)
28 1
Zhvillimet afatgjata dhe Mjedisi.
Zhvillimet afatgjata, qėllimet, nocionet, shembujt, energjia e rinovueshme , Fuqitė e Mėdha dhe qėndrimet e tyre e tė tjera tė ngjashme, le tė diskutojmė sėbashku.
2 1
Toka , Natyra dhe Mjedisi.
Burimet e energjisė jo tė rinovueshme, petroli, karboni, gazi, nxehja klimatike, pasuritė naturore, pyjet, oqeanet, vendet ku ato ruhen e pasurohen, e gjetiu shkatėrrohen pamėshirshėm.
38 4
Biodiversiteti dhe Mjedisi.
Tė njohėsh, tė rrespektosh e tė mbrosh biodiversitetin, kafshėt dhe gjuetia, llojet e rralla... etj
5 2
Legjislacione dhe konventat ndėrkombėtare mbi mjedisin.
10 2
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Do te ishte zgjdhje per krizen e energjise,ndertimi i nje centrali nuklear? ( 1 2 ) aquila 15 2284 0 pikės - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Energjia nukleare, Pro apo Kunder Tulipani 6 1185 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Vaj ulliri cedrus 0 878 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)TEC ne Vlore ( 1 2 3 ) ipersfera 29 2897 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Ndergjegjesimi mobidik 0 830 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 5 prej 5, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 08:45
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen