Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare

(Moderator: al74)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Konfliktet botėrore
Pasqyrė e luftrave dhe tensioneve nė rajonet e ndryshme tė botės, proceset e vėshtira te paqes.
370 24 al74
Globalizimi, pro apo kunder?
Diskutime mbi rendin e ri te botes globale. Europa e bashkuar dhe situata te ngjashme.
88 11 al74
Shqipėria nė arenėn ndėrkombėtare
Pėrpjekjet e vendit tonė pėr integrim dhe marrėdhėniet e tij me popujt e tjerė.
100 15 al74
Dossier : Konfliktet Ndėrkombėtare ndėr vite
Informacione, diskutime rreth ngjarjeve qe kanė influencuar skenėn botėrore dhe pasojat e tyre.
107 10 al74
Arkiv
Tema dhe postime tė vjetra
889 27 al74

Tema Autori Mesazhe Rradhit nga ana e kundėrt Lexime Vlerėsimi I fundit
Post Interesante: Ndryshimet ne nen forumin e Aktualitete Nderkombetare !!! Tulipani 2 1383 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post 124 Attachment(s)Foto - Lajm ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Tulipani 302 23051 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)Israeli, ky pishtar i se drejtes demokratike. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) shen_lleshi 189 5408 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Lajme nga jashte ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 114 16966 0 pikė - mesatarja 0.0000
  amerika kunder europes ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lost_soul 112 3623 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Wikileaks publikon arkivat e mesazheve te kriptuara ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 84 9924 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Njeriu i lire ne Itali: gjobe per qen-mbajtje ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 71 3006 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Berlusconi kerkon nuse shqiptare!!! ( 1 2 3 4 5 6 ) Piktor 53 4737 0 pikė - mesatarja 0.0000
  disinformazion ( 1 2 3 4 5 6 ) erious 51 2873 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Vdiq Slobodan Milloshevic ( 1 2 3 4 5 ) X-File 44 2616 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Vrasja e Benazir Bhuto ( 1 2 3 4 5 ) IQVLORA 44 2453 0 pikė - mesatarja 0.0000
Unhappy 4 Attachment(s)Te jesh femer sot... ne vende te ndryshme a kultura te largeta ( 1 2 3 4 5 ) Debora* 40 7156 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Pėrėndimi i sėmur ( 1 2 3 4 ) xnjeri 33 2049 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)JAPONIA - Frikė nga shpėrthimet bėrthamore ( 1 2 3 4 ) AngelDevil 30 5629 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si mund te zgjidhet konflikti Israel-Palestine ( 1 2 3 4 ) bledarcela 30 5468 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)8 Marsi - Para se te blini mimozat ( 1 2 3 ) Tulipani 27 3921 0 pikė - mesatarja 0.0000
  SHBA = Iran ??? ( 1 2 3 ) Fajtori 26 1476 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)La Guerra Infinita: RAI perdhos pavaresine e Kosoves ( 1 2 3 ) Fajtori 21 7234 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)228 veta kane humbur bashk me AIRBUS 330 ( 1 2 3 ) agata 21 1499 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Zbulohet loja e sherbimeve sekrete te huaja ne Irak. ( 1 2 ) Sabian 19 1235 0 pikė - mesatarja 0.0000
  E Verteta Per Kosoven: Argumente Dhe Fakte ( 1 2 ) NoThInG 19 992 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Obama dhe lidhja e tij e ngushte me Messiah... ( 1 2 ) Donika Arianiti 19 1201 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sot me 1 prill Shqiperia hyn zyrtarisht ne NATO ( 1 2 ) lezhjani-82 19 1143 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 10 Attachment(s)Sondazh: Cili do te jete Presidenti i 45-ste ne USA ( 1 2 ) Vizioner 18 2560 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Putini kercenon... ( 1 2 ) daedal 17 1091 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si do perfundoje Greqia? ( 1 2 ) kurt 17 3273 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 117, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 02:56
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.