Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Globalizimi, pro apo kunder?

(Moderator: al74)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  7 Attachment(s)Komuniteti Europian ... Cfare eshte?? ( 1 2 ) déją-vu 15 1584 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)C'fare eshte Globalizimi ?? Tulipani 2 5356 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ka lėvizur tek: globalizimi dhe sistemet e informacionit klasa - - 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post Bashkimi Europian - News Tulipani 1 385 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Davos - Takimi i "tė fuqishmėve" tė botės Tulipani 0 281 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb 1 Attachment(s)Rreth konceptit " Qendrueshmeri " Tulipani 3 373 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Traditat e nje populli ne pergjithesi. Cindi 6 474 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Globalizmi dhe Antiglobalizmi ( 1 2 3 ) Klodel 27 2462 0 pikė - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)Gjendja e planetit sot ( 1 2 ) Fajtori 15 3417 5 pikė - mesatarja 5.0000
  Globalizimi dhe tė ardhurat Klodel 0 701 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Organizatat nderkombetare Klodel 7 439 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiperia dhe dhe procesi i Globalizimit COLDPLAY 1 856 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 12 prej 12, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 17:29
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.