Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Politika shqiptare ne vite

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Armėt, ja biseda sekrete mes Nanos e Abdiut nė 1997 ( 1 2 3 4 5 ) tresh 47 7356 18 pikė - mesatarja 4.6667
  1 Attachment(s)Interesante: Ramize Gjebrea, viktima e pushtetit komunist mayday 4 692 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Cmenduria e 97-es ne Foto dhe video ( 1 2 3 4 5 6 ) Endri 55 4132 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Per nje diaspore qe te punoje per Shqiperine DARDAN 9 665 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptare,duajeni me shume veten! ( 1 2 ) sarandaebukur 16 1019 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cia - Kush Drejtoi Partine Komuniste NĖ Shqiperi ne Vitet 1941-1961 ! AngelDevil 3 357 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tradhetaret ( 1 2 ) positive 11 1323 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Hello Erlin 0 216 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Disa mendime pėr librin e Rexhep Qoses "Tronditja e shekullit" amoxil 9 408 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Njeriu misterioz i CIA-s ne Shqiperi... lezhjani-82 0 226 0 pikė - mesatarja 0.0000
  rrefimi i prof.dr. Sali BERISHES per jeten e tij roke 0 256 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ne nje kohe naimi 1 350 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Si jane mendimet e tuaja per mbretin Zog. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) BlendiC 76 3445 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores ( 1 2 ) Klodel 11 1053 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Te humbur apo te fituar dolem nga Lufta e II Boterore? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) positive 80 2614 0 pikė - mesatarja 0.0000
  pashaportat greke dhe comuniteti ēam ari77labi 2 362 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si erdhi Ahmet Zogu ne pushtet? ( 1 2 3 ) uragani 21 2286 0 pikė - mesatarja 0.0000
  O po Ballistat cfare jane...???!! ( 1 2 3 ) positive 28 1702 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ku Eshte Opozita Historike E Antikomunizmit....!? DARDAN 0 437 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kadare: Bisedat me Alinė nė '90-ėn amoxil 0 333 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Balli kombėtarė dhe Kosova Orlock 1 287 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pikėllim Pėr Vdekjen E Atij Klodel 0 280 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Parlamenti shqiptar mbush 85 vjeē Klodel 0 246 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ambasadori Tarifa ne SHBA kundra protestave paqėsore e kunder interesave Shqiptare tresh 0 338 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Populli shqiptar duhet tė pėrkrah forcat e tij ēlirimtare ANALISTI 2 426 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Marredheniet nderkombetare te Shqiperise ne 1948 tresh 0 446 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Isa Boletini dhe vuajtjet e familjes se tij Klodel 5 368 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 29, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 18:40
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.