Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Ceshtja kosovare dhe me gjere
Kosova sot dhe me gjere. E ardhmja kosovare dhe implikimi i politikės kombėtare shqiptare nė tė. Problematika shqiptare ne rajon.
1434 123 lezhjani-82
Sfera Institucionale
2472 161 lezhjani-82
Analiza
763 81 lezhjani-82
Politika shqiptare ne vite
467 31 lezhjani-82
Arkivi i Politikes
Tema qe jane te vjetra
3509 187 lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime VlerėsimiRradhit nga ana e kundėrt I fundit
  Interesante: AMC qė nuk njeh pasaportėn shqiptare! ( 1 2 3 4 ) tresh 33 8456 4 pikė - mesatarja 2.2500
Angry 3 Attachment(s)A do te kete Evazion Shqiperi-Kosove? ( 1 2 3 4 5 6 ) Jani 58 1950 2 pikė - mesatarja 2.0000
  Jep Doreheqjen Ministri I Jashtem Mustafaj ( 1 2 3 ) sarandaebukur 21 1556 0 pikė - mesatarja 0.0000
  20 Attachment(s)Bush, Me 10 Qershor Ne Tirane ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) sarandaebukur 230 7444 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si do jet e verteta. ( 1 2 ) northwest 15 781 0 pikė - mesatarja 0.0000
  PS post NANO ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Klodel 75 2935 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Diana Culi Dhe Pushkatimi I Dy Poeteve 20 VJECARE ( 1 2 3 4 ) varka 33 1730 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptare kujdes! IQVLORA 1 304 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Dhuna Elektorale ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ami- 302 11089 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Qeveria greke stervite kanibale ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) IQVLORA 143 4719 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dosja e CIA-as per Shqiperine. kontinenti 5 403 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fali o Zot se nuk e dine cfare po bejne ( 1 2 ) arturm 13 911 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Sot Ne Top-channel ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) HERO 73 2555 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Zhurma apo ? ( 1 2 3 ) northwest 24 1128 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Me ne fund dikush ... ( 1 2 3 4 5 6 ) arturm 54 2179 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Skandali Me Cd Porno,shkarkohet Mesuesi sarandaebukur 8 350 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ministri i llapaqen ( 1 2 3 ) arturm 27 1067 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si mendoni per kete shkrim. ( 1 2 ) northwest 18 794 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Akuza te renda mbi Edvinin e Bashkise ( 1 2 ) IQVLORA 13 675 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare mendoni per taksen e sheshte? ( 1 2 ) arturm 15 790 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Po kesaj ca i thoni ( 1 2 3 4 5 ) northwest 41 1347 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Me rrenqethet mishi kur mendoj ........ ( 1 2 3 4 5 ) arturm 49 1909 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Komplimente zoti Kryeminister arturm 2 302 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Faleminderit . ( 1 2 ) i_pafajshem 12 1079 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cdo te thote te kesh nje Ligj Lufte me Shqiperine IQVLORA 5 584 0 pikė - mesatarja 0.0000
  16 Attachment(s)Vajmedet ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 251 9275 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 275, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 19:10
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.