Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Ceshtja kosovare dhe me gjere
Kosova sot dhe me gjere. E ardhmja kosovare dhe implikimi i politikės kombėtare shqiptare nė tė. Problematika shqiptare ne rajon.
1434 123 lezhjani-82
Sfera Institucionale
2472 161 lezhjani-82
Analiza
763 81 lezhjani-82
Politika shqiptare ne vite
467 31 lezhjani-82
Arkivi i Politikes
Tema qe jane te vjetra
3509 187 lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Kartat e identitetit arturm 3 256 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Zgjedhjet Parlamentare mė 28 qershor 2009 ( 1 2 3 ) Une jam...!!! 22 788 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Milva Ekonomi dhe Erion Veliaj > Krijimi i nje partie politike te re nga SOROS! ( 1 2 ) Gjergj Kastrioti 11 566 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Po pse mor Sali na flet anglisht? ( 1 2 3 4 5 6 ) arturm 59 1745 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shoqeri e dendur eshte e pjerdhur dhe e fendur ( 1 2 3 ) IQVLORA 20 787 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Korce, vdes Kosta Trebicka ( 1 2 3 ) turll 23 1248 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Festimi i datelindjes se E. Hoxhes albania e re 3 328 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Emigrantėt dhe Absurditeti i Shpėrfilljes vogelushi 0 226 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Arrestohet guvernatori serb i Ilinoisit R Blagujevic IQVLORA 7 285 0 pikė - mesatarja 0.0000
  omonia kerkon kerkon zyrtarisht autonomine e vorio epirit akrepi2008 9 338 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mos jemi gje ne komunizem akoma ??? ( 1 2 ) halfgang 17 767 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fajin e ka Qeveria! Po ne!? ( 1 2 3 4 ) Gjergj Kastrioti 36 928 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pyetje per IQ arturm 3 292 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tre burrshtetas te medhenj per kombin shqiptar IQVLORA 7 292 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Kosova dhe Barack Obama ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) IQVLORA 76 3222 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Identitet shqiptar (me fakte video) ( 1 2 3 ) Fajtori 21 1453 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sali Berisha duhet larguar nga pushteti dhe drejtimi i PD ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) IQVLORA 90 3429 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mosinpacipimi albania e re 0 286 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Eagle Mobile dhe dy kompanite shushunja,AMC dhe Vodafone IQVLORA 1 207 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Opozita E Sotme IQVLORA 2 200 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink Sa prej jush kerkojne llogari per gjithe keto padrejtesira...apo thjesht bla bla bla _zidan_ 2 332 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si mendoni Erlin 0 177 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Nen-forum pa kripe arturm 6 467 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare mendoni per gjoben e News24? ( 1 2 ) Erlin 19 757 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kush eshte Krenar Ahmeti IQVLORA 6 396 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 126 deri 150 prej 275, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 19:29
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.