Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Ceshtja kosovare dhe me gjere
Kosova sot dhe me gjere. E ardhmja kosovare dhe implikimi i politikės kombėtare shqiptare nė tė. Problematika shqiptare ne rajon.
1434 123 lezhjani-82
Sfera Institucionale
2472 161 lezhjani-82
Analiza
763 81 lezhjani-82
Politika shqiptare ne vite
467 31 lezhjani-82
Arkivi i Politikes
Tema qe jane te vjetra
3509 187 lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Baxhanaku i Padrinos kontrollonte c“fare hynte dhe c“fare dilte ne Gerdeci trojani 1 242 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fjala e presidentit Topi nė mbledhjen e Kėshillit tė Sigurimit Kombėtar mbi ngjarjen Piktor 0 175 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqipėria nė raportin e Departamentit tė Shtetit mbi tė Drejtat e Njeriut kunder19 0 293 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Ēameria martire ( 1 2 3 ) kontinenti 26 727 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Letėr Sali Berishės.... ( 1 2 ) Lela_Dr 14 661 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kot per sport, nje fakt disi interesant. Lord_Of_The_Strings 0 242 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Shqiperia dhe dritat ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) arturm 130 3568 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Referendum per sistemin elektoral ( 1 2 ) IQVLORA 11 536 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mos shani Shkupin, por Tiranėn ( 1 2 3 ) trojani 25 943 0 pikė - mesatarja 0.0000
  BE: Shqiptarėt, mė tė varfėrit nė Europė Une jam...!!! 5 461 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bukuritė e Camerisė dhe terrori i zbulimit tė fshehtė grek kundėr popullsisė came. ( 1 2 3 ) IQVLORA 23 1136 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kushėriri i Ina Ramės, nė krye tė Prokurorisė Une jam...!!! 3 310 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kuvend, Berisha kercenon deputetin: Ta mbyll gojen ( 1 2 ) sarandaebukur 18 833 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Edvin Rama politikan i betejave te humbura ( 1 2 ) IQVLORA 10 682 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Misionaret E Se Keqes ( 1 2 ) DARDAN 11 816 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Vizat me Shqiperine, Maqedonia terhiqet DORALBANI 0 203 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Trafikimi i femijeve sarandaebukur 0 173 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kryetari i LSI, z.Meta takon tė ngarkuarin me punė tė Serbisė z.Zariē Gjergj Kastrioti 1 190 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Te lutem O Zot ndihmoje qeverine tone te ndryshoje per te miren e popullit! ( 1 2 3 ) sarandaebukur 20 768 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gafa e trete e Presidentit Topi ( 1 2 3 ) arturm 25 779 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb 1 Attachment(s)A jeni per Mbreterine? ( 1 2 3 4 5 ) ishpeshtimi 46 1534 0 pikė - mesatarja 0.0000
Exclamation SALI BERISHA dhe ADEM DEMACI, PRONARE SHTEPISH PUBLIKE NE LONDER!!! ( 1 2 3 ) Gjergj Kastrioti 23 883 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqipėria si Afrika, sėrish tė fundit nė rajon Une jam...!!! 2 246 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Topi:"Duart e pastra" edhe nė politikė Une jam...!!! 0 262 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Votoni. Piktor 3 227 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 176 deri 200 prej 275, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 14:26
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.