Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Lajmerime faqesh web Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Lajmerime te Stafit
Lajmerime nga Stafi dhe shpjegime te disa ēeshtjeve ne lidhje me forumin, webet dhe chatin.
0 0 Bosh  

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  fjale cimbuese robert 1 373 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ju prezantojm dhe Forum-Al.Com Mand1 2 884 0 pikė - mesatarja 0.0000
  www.trashje.com tpk 7 1469 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shkodraonline SHKODRA4001 0 269 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Site Blog Krejuar Nga Un DEMONN 0 426 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up eRepublik {i lutem te gjithe shqiptareve te lexojne} eaglet 0 453 0 pikė - mesatarja 0.0000
  www.ForumiShqiptar.net emanuel1982 0 360 0 pikė - mesatarja 0.0000
  EjaTi The Godfather 0 515 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fluor.com/careers SmoKer` 1 426 0 pikė - mesatarja 0.0000
  tvshqip falas doktori_chicago 3 471 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mesdheu ne rrezik Morfine 1 422 0 pikė - mesatarja 0.0000
  WwW.KeshillimeLigjore.Al - Studio Ligjore KeshillimeLigjore 0 283 0 pikė - mesatarja 0.0000
  MjekesiaSot (www.mjekesiasot.com) NS-6 1 303 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shkarkoni programe kompjuteri falas jehona 1 362 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Faqja www.albboston.com doktori_chicago 0 323 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiperia nje shoqeri klanore qe ne strukture MURATINI 5 337 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sa mundesi kane studentet pasi mbarojne universitetin te punesohen ne kompanite? MURATINI 0 239 0 pikė - mesatarja 0.0000
  www.mosfli.com halfgang 0 241 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question Si mendoni ju cila eshte agjensia me e mire e punesimit sot per sot ne Shqiper? ( 1 2 ) MURATINI 19 721 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si ju duken kushtet e tregut sot,dhe sa mundesi ka nje biznes te kete sukses ne treg MURATINI 6 264 0 pikė - mesatarja 0.0000
  VIP Shpija - www.vipshpija.com albw 0 401 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Feniksi.com - Guida, truke dhe mesime ne Shqip AnDrIy 1 544 0 pikė - mesatarja 0.0000
  televizoni shqiptar Online Falas doktori_chicago 0 496 0 pikė - mesatarja 0.0000
  TV Shqip Falas Live Balerina 0 6800 0 pikė - mesatarja 0.0000
  UnKerkoj.com kerkon Pune ? unkekoj 0 562 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 103, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 04:58
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.