Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32534 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4147 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Rradhit nga ana e kundėrt Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit
Poll 10 Attachment(s)Interesante: Sondazh: Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) EAK 574 41861 3 pikė - mesatarja 3.6667
  Interesante: Njoftime nga moderatori i zones!! ( 1 2 ) Eria 19 4420 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Interesante: Cfare do te benit???... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 197 17093 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Interesante: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 101 13090 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare na pelqen me shume tek ky forum? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) 100%PogradeCare 168 6549 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow Ku mendoni se ka me shume Shqiptar? ( 1 2 ) 2die4alb 12 1266 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow Kush e mban mend? Admirali 2 625 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mitomania dhe shpifjet... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 79 3984 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nese ju do mund ti thonit, ato cfare deshironi, cfare do thonit ju? agata 0 563 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptarėt e Maqedonis ( 1 2 3 4 ) AHA 34 2101 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Caste me mendime akrepi2008 0 497 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si ju kaloi dita sot? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Amici di Nessuno 144 4510 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ide per nje tattoo ( 1 2 3 ) amor alucius 23 1716 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Prizreni I Tradites Apo Qyteti I Deshprimit! AngelDevil 8 567 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Nje histori e trishtuar ( 1 2 ) AngelDevil 17 1268 0 pikė - mesatarja 0.0000
  prsh ( 1 2 3 4 5 6 ) Antip@tre@ 52 2292 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ēfar nuk pelqeni te personit me lart ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antip@tre@ 356 7918 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question 8 Attachment(s)Tatuazhet ....... !? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antip@tre@ 60 8776 0 pikė - mesatarja 0.0000
Smile 88 Attachment(s)Te shprehim ndjenjat me 1 foto ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Antip@tre@ 157 19236 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote ardii 0 680 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ari. 240 17430 0 pikė - mesatarja 0.0000
  thirrje shqipetareve ari77labi 3 531 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)kur ka qene momenti juaj.... qe keni menduar se jeni me fat? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ari77labi 72 4205 0 pikė - mesatarja 0.0000
  po te fitonit nje llotari me 1million euro..cfare do te benit???? ( 1 2 3 ) ari77labi 28 1692 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ora 11:11 ( 1 2 ) aRiAnA 16 1298 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink Pse...? Tregoni dhe ju! ( 1 2 3 4 5 ) arsona 45 2654 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs down 1 Attachment(s)cfar pune beni atje ku ndodheni ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) bakja76 117 4608 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 1 Attachment(s)Sondazh: Cfar Mendimi Keni Per Makina Me Qera Ne Shqiperi BESNIK123 1 553 0 pikė - mesatarja 0.0000
  tema te lira betimi39 0 598 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 171, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 10:19
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.