Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32536 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4147 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Rradhit nga ana e kundėrt Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit
  3 Attachment(s)Interesante: Cfare do te benit???... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 197 17230 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Interesante: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 101 13198 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 10 Attachment(s)Interesante: Sondazh: Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) EAK 574 42026 3 pikė - mesatarja 3.6667
  Interesante: Njoftime nga moderatori i zones!! ( 1 2 ) Eria 19 4460 0 pikė - mesatarja 0.0000
Post 1 Attachment(s)"horoskopi Humoristik" ( 1 2 3 4 5 6 ) SEXI 53 2992 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up "kulmet....." ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Trendafili i Kuq 161 5661 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 germa tomi94 2 599 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A besoni se keni jetuar nje here tjeter me pare??? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Eria 65 3140 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a do te egsistojne me keto forume????? ( 1 2 3 ) flori_dr 25 1750 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A duhet vize per te hyre ne Turqi ? mergimtar_akoma 3 517 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A e dini se alkoli redukton rrezikun ndaj vdekjes? ( 1 2 ) erta31 14 1139 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a ka ndikush prej jush informacion per..... Straniero 1 778 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)A ka ndonje Shqiptar qe jeton ne Unated Arab Emirates? ( 1 2 3 ) mergimtar_akoma 23 1756 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 71 Attachment(s)Sondazh: a ke makine? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 436 12815 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 6 Attachment(s)Sondazh: A keni dashuruar me te vertete? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Eria 325 10028 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: A Keni Shtepi? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 76 4171 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 72 9315 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a ndryshon njeriu per 6 muaj ( 1 2 3 ) REBELI_84 26 1957 0 pikė - mesatarja 0.0000
  A tradheton antari i mesiperm? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) cecilia 416 17386 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Aktorja/i Me E/i Bukur ( 1 2 3 4 ) Mister_DXP 31 1741 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Amerikanėt ēmenden pas automjetin Smart fortwo NoThInG 1 505 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ankete: Te gjejme e shpallim fituese, Fjalen e Vitit! ( 1 2 ) Une jam...!!! 13 1139 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Aspekti i shprehjes dhe interpretimit te asaj qe ndjen dhe thote tjetri ksovari 4 492 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Bill maher cedrus 0 620 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ari. 240 17572 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Caste me mendime akrepi2008 0 503 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Cécilia & shoqet e veta! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) cecilia 111 3882 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Celulari.. ( 1 2 ) Vlonjati99Tave 12 1094 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 1 Attachment(s)Sondazh: Cfar Mendimi Keni Per Makina Me Qera Ne Shqiperi BESNIK123 1 559 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 171, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 16:05
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.