Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32536 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4147 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Aspekti i shprehjes dhe interpretimit te asaj qe ndjen dhe thote tjetri ksovari 4 492 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll 2 Attachment(s)Sondazh: Ekspozimi i flamurit Shqiptar ne makinen tuaj.. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Debora* 66 2976 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Meqe ra fjala. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 157 4373 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ty te takoi little girl 1 468 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Jetoj per te(pjesa e pare) little girl 0 463 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Origjina e famurit grek ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Ignatius 71 2753 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si avioni pa krahe little girl 1 539 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Ec,dhe vetem ec e verbuar little girl 0 469 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Gezuar Nga Zemra Te Gjithe Ju Nena E Motra ( 1 2 ) lubi 17 1062 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cilia eshte domethenia e emrit tuaj? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) zemer_mbyllura 68 3433 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Dyqani Virtuell i Forumit...Shit-Blerje! ( 1 2 3 ) Vizioner 20 1362 0 pikė - mesatarja 0.0000
  8 Attachment(s)Emrat e produkteve me te pasuksesshmet/qesharake ne bote. ( 1 2 ) Debora* 12 887 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare ndryshimi kane Sprite dhe 7UP ?? SmoKer` 3 463 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)me thoni nje emer te bukur djali ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) moisiu 104 4915 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Cfare ju solli plaku i vitit te ri? ( 1 2 3 4 5 ) cecilia 43 2239 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Si t'ja ve emrin pizzerise? ( 1 2 3 ) Lord_Of_The_Strings 22 1622 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Kot pa lidhje... ( 1 2 3 4 5 ) Gjergj Kastrioti 46 2128 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mitomania dhe shpifjet... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 79 4008 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nese nje dit do ndodheni para dikujt qe eshte identik me ju si do reagonit??? ( 1 2 3 ) UnKnOwN 23 1591 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nese ju do mund ti thonit, ato cfare deshironi, cfare do thonit ju? agata 0 569 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Guzhina Shqiptare VS guzhines se huaj...!!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 63 5817 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote ardii 0 686 0 pikė - mesatarja 0.0000
  cili eshte premtimi qe i keni bere vetes??????? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) dhoma666 111 4766 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Nje histori e trishtuar ( 1 2 ) AngelDevil 17 1280 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sex dhe riprodhim... ( 1 2 ) lezhjani-82 11 1167 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 76 deri 100 prej 171, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 16:49
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.