Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme

(Moderator: Deb*, lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia
kėtu chit-chati lulėzon e diskutimi merr krahė vetė :P
32534 144 Deb*, lezhjani-82
Lojra zbavitėse
4265 39 Deb*, lezhjani-82
Kendi Rinor
774 13 Deb*, lezhjani-82
Sofrat Shqiptare
4147 21 Deb*, lezhjani-82
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra (Nuk mund te postohet)
92365 146 Deb*, lezhjani-82

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Arrow Ku mendoni se ka me shume Shqiptar? ( 1 2 ) 2die4alb 12 1266 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs down 1 Attachment(s)cfar pune beni atje ku ndodheni ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) bakja76 117 4606 0 pikė - mesatarja 0.0000
  a ndryshon njeriu per 6 muaj ( 1 2 3 ) REBELI_84 26 1938 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink Pse...? Tregoni dhe ju! ( 1 2 3 4 5 ) arsona 45 2650 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: PRO apo KUNDER Shkollės ? ( 1 2 3 ) Unstoppable 21 2202 0 pikė - mesatarja 0.0000
  pse ndryshon ora ne monitorin e formit nga ora ketu ne kosov strellci 2 463 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Qfar mendoni se ka ndodhur me forumistat qe jan regjistruar por nuk kan asnje mesazh strellci 2 477 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Filloje Big Brother Shqiptar ( 1 2 3 4 5 ) Lela_Dr 41 2933 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Cila fjale e urte do te perfaqesonte ne keto momente? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) ~Enigme~ 457 10885 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Hape zemren shprehu bona19 0 453 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow 2 Attachment(s)Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 143 6333 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Shpirti I Shkofte Ne Parajse... ( 1 2 3 ) elsaaa 24 2145 0 pikė - mesatarja 0.0000
  nese te ftoj per nje kafe do vish renatokrasali 2 560 0 pikė - mesatarja 0.0000
  tema te lira betimi39 0 598 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan: ( 1 2 3 ) NoThInG 20 1584 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking 8 Attachment(s)Zyra martesore e forumit!!!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Eria 581 11225 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: A Keni Shtepi? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 76 4147 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kush me ndihmon te gjej dicka Fajtori 2 503 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Zhgenjimi..! ThE^MiLaNisT 0 452 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Heronjte E Heshtur! Gjergj Kastrioti 7 535 0 pikė - mesatarja 0.0000
  shoplifter klasa 7 485 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Ushtria Shqiptare - Paraqitje force (Foto dhe Video) lezhjani-82 8 597 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Gezuar 1 Majin Enver-Hoxha 4 540 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Wang Ying, burri njebriresh NoThInG 0 447 0 pikė - mesatarja 0.0000
  free trip ( 1 2 ) kotka 10 1048 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 126 deri 150 prej 171, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 14:07
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.