Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ > Fotografi

(Moderator: Deb*)
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
 

 
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Qytete dhe Shtete
Kėtu mund tė postoni foto tė bukura nga qytetet e shqiėris dhe shtetet e botės.
1154 24
Kopėsht zoologjik
Kėtu mund tė postoni foto dhe pamje tė ndryshme nga kafshė tė egra dhe tė buta.
1811 13
Makina, motora, helikoptera, skafa etj. ..
1015 6
Natyrė dhe peisazhe
323 6
Njerėz
1266 15
Fotografi gazetareske
74 5
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  457 Attachment(s)Foto sipas aparatit tim. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 861 34643 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Kerkoj lente te vjetra. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lord_Of_The_Strings 63 3832 0 pikės - mesatarja 0.0000
  41 Attachment(s)Prova fotografish. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Piktor 100 2973 0 pikės - mesatarja 0.0000
  14 Attachment(s)Foto bastarde ... ( 1 2 3 4 5 ) diabolic 40 2288 0 pikės - mesatarja 0.0000
Arrow 687 Attachment(s)Foto Bardhe & Zi ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kristal 1026 18545 3 pikės - mesatarja 4.3333
  53 Attachment(s)Dita ime e sotme, treguar ne foto. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) agata 118 4687 0 pikės - mesatarja 0.0000
Smile 32 Attachment(s)Nga kendveshtrimi im ...(Eria) ( 1 2 3 4 5 ) Eria 46 14035 0 pikės - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)DeMotivational nė Shqip!!! RIP Gibbs 5 320 0 pikės - mesatarja 0.0000
  i njejti zog lorie 6 301 0 pikės - mesatarja 0.0000
  10 Attachment(s)André Kertész ( 1 2 ) Tulipani 12 634 0 pikės - mesatarja 0.0000
  61 Attachment(s)Fotografia Konceptuale ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Tulipani 70 1932 0 pikės - mesatarja 0.0000
  21 Attachment(s)Momente intime. ( 1 2 3 4 ) Debora* 38 1341 0 pikės - mesatarja 0.0000
Lightbulb 63 Attachment(s)< PERSPEKTIVE > ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Tulipani 75 2521 0 pikės - mesatarja 0.0000
Lightbulb 9 Attachment(s)Nail's life ( 1 2 ) Talesofadream 12 749 0 pikės - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)Foto Ora ( 1 2 ) GERti_007 15 1278 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Tutorial: Si te krijojme nje Foto me HDR (High Dynamic Range) Pitkini 0 301 0 pikės - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)6 Maj- Dita e luleve ne Shkoder! ( 1 2 ) Talesofadream 13 698 0 pikės - mesatarja 0.0000
Smile 41 Attachment(s)Fotografi te ndryshme nga Lela_Dr ( 1 2 3 4 5 6 ) Lela_Dr 50 7488 0 pikės - mesatarja 0.0000
  27 Attachment(s)Arti Kulinar - Kuzhina Italiane (foto) ( 1 2 3 4 5 6 ) Lela_Dr 57 1627 0 pikės - mesatarja 0.0000
  44 Attachment(s)Foto te ndryshme nga SEXI ( 1 2 3 4 5 ) SEXI 47 1490 0 pikės - mesatarja 0.0000
  31 Attachment(s)Plan@ ( 1 2 3 4 ) NS-6 31 1692 0 pikės - mesatarja 0.0000
Arrow 12 Attachment(s)Zoom ( 1 2 ) NS-6 11 724 0 pikės - mesatarja 0.0000
  9 Attachment(s)Fotografit HDR ( 1 2 3 4 5 ) NS-6 48 1534 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Absurditeti i radhes ne Tirane. Lord_Of_The_Strings 5 403 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Tutorial per Fotografite NS-6 1 386 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 40, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 13:38
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen