Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Arti Figurativ

(Moderator: Deb*)
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
 

 
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Fotografi
8673 109
Pikture
1028 51
Skulpture & Skalitje
110 12
Artizanat
154 3
Teoria e Artit dhe Historiku i Tij
105 17
Arti dhe teknologjite e reja
Video, Net Art etj.
429 9
Rruga artistike
Sillni kėtu projektet dhe punėt tuaja artistike
562 16
Arkitekture
79 14
 

 
Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi Mesazhi i Fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  1 Attachment(s)Shqiperia fiton medalje te arte ne Londer. Piktor 2 922 0 pikės - mesatarja 0.0000
  17 Attachment(s)Tattoo te ndryshme ( 1 2 3 ) Mondi1 21 2730 0 pikės - mesatarja 0.0000
  15 Attachment(s)Fjala Te Dua, Me Vizatime.... ( 1 2 ) halfgang 16 2718 0 pikės - mesatarja 0.0000
  85 Attachment(s)Te ndryshme ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kontinenti 104 5716 0 pikės - mesatarja 0.0000
Poll 40 Attachment(s)Sondazh: Ne cdo stine. ( 1 2 3 4 5 6 ) Debora* 58 3853 0 pikės - mesatarja 0.0000
  78 Attachment(s)Illusions ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) darke 159 9870 2 pikės - mesatarja 5.0000
  13 Attachment(s)Dizenjime te ndryshme te ambjenteve te brendshme te shtepise.. ( 1 2 ) Debora* 17 1742 0 pikės - mesatarja 0.0000
  68 Attachment(s)Fantasy Art ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 73 5440 0 pikės - mesatarja 0.0000
  97 Attachment(s)Interesante...... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Zhylien Sorel 144 7533 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Must see !!!!!!! AngelDevil 5 984 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Ekspozita e Artizanatit Art pekomeri 1 832 0 pikės - mesatarja 0.0000
  6 Attachment(s)Te gjitha te bera nga produkte ushqimore SmoKer` 8 917 0 pikės - mesatarja 0.0000
  89 Attachment(s)Pulle shqiptare ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Keni 88 6894 0 pikės - mesatarja 0.0000
  8 Attachment(s)arti ne duart e tua darke 8 1472 0 pikės - mesatarja 0.0000
  COMMENTS & SUGGESTIONS darke 4 1463 0 pikės - mesatarja 0.0000
  15 Attachment(s)-Art Of War...!- ( 1 2 ) Sykaltra_Shqiptare 18 2234 0 pikės - mesatarja 0.0000
  11 Attachment(s)Pamje natyrore fantastike ne forma te ndryshme... ( 1 2 ) Isra 16 2674 0 pikės - mesatarja 0.0000
  9 Attachment(s)Tatuazh ju lutem? ( 1 2 3 ) Denix422 24 4959 0 pikės - mesatarja 0.0000
  60 Attachment(s)Pegasus ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 73 5068 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)shkruani kush ka informacion mbi kostumin popullor shqiptar posejdoni 4 913 0 pikės - mesatarja 0.0000
  Arti i Te Gatuarit Cindi 0 875 0 pikės - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Jo vetem per artistat. qukapiku 3 946 0 pikės - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Artet e Bukura tė Shqipėrisė darke 0 927 0 pikės - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Zbulohet njė bllok me vizatime tė Kolė Idromenos amor alucius 2 1334 0 pikės - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)guess the cartoon darke 7 1530 0 pikės - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 28, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
 
Hap njė temė tė re
Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 13:57
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen