Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Njerėzimi Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Ja perse kemi 5 gishta neper kembe dhe ne duar... ( 1 2 ) déją-vu 19 2009 3 pikė - mesatarja 4.3333
  Interesante: Personazhe te Shquara ( 1 2 3 4 5 ) i_lire 47 2506 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Njeriu : Pirja e Ujit ndikon ne aftesine per te menduar ( 1 2 ) Endri 12 1803 3 pikė - mesatarja 5.0000
  10 arsye per te ndenjur single ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Lela_Dr 226 4150 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse meshkujt jetojne me pak se femrat ( 1 2 ) BUCS 16 1206 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si I Kėrcasim Gishtat ? ( 1 2 ) Ami- 13 811 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ligjet mė tė ēuditshme tė Amerikės.. ( 1 2 ) AngelDevil 11 480 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Burrat apo grate? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) cedrus 78 1769 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)nje mode e re floku si thoni ju me shkojne apo ti pres < ju lutem lexoni> ( 1 2 ) alexi 18 1417 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ditet e javes. Piktor 2 170 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Muajt e vitit ! AngelDevil 1 142 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kuriozitete mbi trupin e njeriut BUCS 3 622 0 pikė - mesatarja 0.0000
  me shpjegoni per femijet dragua ne shqiper bakja76 4 342 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Gjendet ne Rusi nje “Femije-Shpend” NoThInG 0 188 0 pikė - mesatarja 0.0000
Angry 1 Attachment(s)Njeriu ngjan Gjenetikisht me Derrin! ( 1 2 3 ) mc-rage 29 1156 0 pikė - mesatarja 0.0000
  10 Grate me me Pushtet(fuqi) ne Bote. Enya 1 279 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ka lėvizur tek: Kush eshte me i forte ZOTI apo DJALLI ???? UKU_23 - - 0 pikė - mesatarja 0.0000
  23 janar, data me e keqe e 2006!! ~Enigme~ 1 392 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)Darvinizmi Fatekeqesia e Njerezimit. ( 1 2 3 ) erzeni_be 27 1514 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Njeriu i pare!!!!!!! ( 1 2 ) Indrit 13 640 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Strasburg, emigranti mund Greqinė tresh 3 320 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Para pasqyrės, si do tė jemi pas 5 vjetėsh Endri 3 373 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Hunda,aromat dhe numrat déją-vu 1 407 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kafka Kristali ( 1 2 3 ) eng_girl 21 730 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dna Skarlet 0 434 0 pikė - mesatarja 0.0000
  kujdesssssss ( 1 2 ) hAsHaShI 13 709 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pėrse Hunda Del Kaq Jashtė Fytyrės ? Ami- 1 510 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 31, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 03:05
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.