Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim

(Moderator: Lord_Of_The_Strings)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Tutorial
Manuale dhe udhezime informatike
36 16 Lord_Of_The_Strings
Arkiva e Informatikes
Arkivi i disa nga temave me interesante te seksionit te informatikes.
1186 157 Lord_Of_The_Strings
Gjuhėt e Programimit
C/C++, Java, ASP, .NET, C#... Kėtu ju mund tė diskutoni/ndihmoni apo tė kėrkoni ndihmė mbi programimin
49 12 Lord_Of_The_Strings

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Kush nga ju di FLASH dhe ka njohuri mbi Action Script? Lord_Of_The_Strings 9 261 0 pikė - mesatarja 0.0000
  I-phone 3g ( 1 2 3 ) ernesto 21 931 0 pikė - mesatarja 0.0000
  UBUNTU - Krijimi i nje komuniteti fillon ketu! ( 1 2 3 4 ) Lord_Of_The_Strings 32 1186 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Linux is ready. The future is open... ( 1 2 ) Pitkini 10 648 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Note:The number of disks is not adequate to create a RAID. Saj.Miri 6 364 0 pikė - mesatarja 0.0000
  pyetje ( 1 2 ) nektari 10 647 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare eshte nje kompjuter dhe cfare ben ai? ( 1 2 ) spreadvirus 13 651 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Breaking news, a e moret vesh a jo? Dell Linux Systems Now Shipping With Ubuntu 8.04 Pitkini 2 222 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kush me rekomandon se qfare te filloj te mesoj per ORACLE erreterr 0 269 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pjeset e Kompjuterit spreadvirus 0 321 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Licensimi i Microsoft, reklama te Top Ēengel. ( 1 2 ) Lord_Of_The_Strings 12 672 0 pikė - mesatarja 0.0000
  HARD DISK-u spreadvirus 2 368 0 pikė - mesatarja 0.0000
  CPU (Central Processing Unit) spreadvirus 0 254 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Tranzistoret spreadvirus 0 212 0 pikė - mesatarja 0.0000
  SI LEVIZIN TE DHENAT NE BUS- in E SISTEMIT spreadvirus 0 228 0 pikė - mesatarja 0.0000
  PROCESORI DHE INTERRUPT-et spreadvirus 0 218 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Sistemet Plug And Play spreadvirus 0 230 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Auto kolaudimi gjate ndezjes. spreadvirus 0 240 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Boot nga disku spreadvirus 0 239 0 pikė - mesatarja 0.0000
  BIOS-i DHE DRIVER-at spreadvirus 0 255 0 pikė - mesatarja 0.0000
  World Wide Telescope? Lord_Of_The_Strings 0 244 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Versioni i ri i UBUNTUse - Hardy Heron Lord_Of_The_Strings 0 222 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Memorie tė holla prej proteinave NoThInG 6 298 0 pikė - mesatarja 0.0000
  bios pasword nektari 4 339 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Deri mė 2011 tejkalohet zetabajti NoThInG 1 288 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 101 deri 125 prej 319, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 09:07
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.