Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja > Gjuha Angleze

(Moderator: Deb*)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Poetic Path (Rruga Poetike)
688 61 Deb*
Musical Path (Rruga Muzikore)
267 26 Deb*
*Literary rainbow*
Poetry from the members of the forum.
481 27 Deb*
*He said, she said*
Topics for various discussions
1725 36 Deb*
*Humor*
Well, you know, jokes, humor, everything for a good laugh.
323 30 Deb*
*Interesting articles*
Found something interesting, share it here with your friends
551 71 Deb*

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Words Coming By... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) NS-6 97 4140 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Daughter of Danang lorie 0 207 0 pikė - mesatarja 0.0000
  globalizimi dhe sistemet e informacionit klasa 7 549 0 pikė - mesatarja 0.0000
  I Found this curious ! ( 1 2 3 4 ) lezhjani-82 38 1587 0 pikė - mesatarja 0.0000
  One by one...This is it! ( 1 2 3 4 ) Ana1 37 1787 0 pikė - mesatarja 0.0000
  I tell you about Albania ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 95 8584 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Did you know that in the United States, Ana1 3 341 0 pikė - mesatarja 0.0000
Exclamation Facts ( 1 2 ) SmoKer 11 664 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Food you eat ( 1 2 3 4 ) Endri 32 1133 0 pikė - mesatarja 0.0000
  What do you like about Halloween, and what do you want to be for Halloweeen? Deb* 6 318 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Friendship ( 1 2 ) hirushja 12 685 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Albanian Press Review! AngelDevil 0 260 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptaret e New Jorkut ( 1 2 3 4 ) Cindi 33 1774 0 pikė - mesatarja 0.0000
Arrow Free Speech Enya 0 275 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptaret e Chicagos Cindi 2 322 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Albanian restaurants ( 1 2 ) Cindi 14 920 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Nothing Is Static ( 1 2 ) Syrius 10 756 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqiptaret ne Boston ( 1 2 3 4 5 6 ) Cindi 57 2639 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Shqipot e Arizones Cindi 1 384 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Thenie per meshkujt dhe femrat... amor alucius 5 635 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Happy Thanksgiving! Balerina 8 429 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Woman and her Rights kotka 2 296 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Two moons on 27 August belkisa 0 257 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Fjalor Anglisht-Shqip /Shqip-Anglisht Dr_Devil 2 470 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kevin Federline Meets Google's Sergey Brin Admirali 0 277 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 34, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 15:08
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.