Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Analiza

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  1 Attachment(s)Interesante: Teme sa per te diskutuar (politike-sociale-psikopatologjike) ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Fajtori 120 8637 4 pikė - mesatarja 4.0000
  Interesante: Europa: destinacioni X (eseja e Mustafa Nanos qe fitoi ēmimin e pare) ( 1 2 3 ) Fajtori 22 5320 12 pikė - mesatarja 3.9167
  Interesante: Fatos Lubonja: Hibride sterile (ese) Fajtori 6 1648 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Interesante: Ismail Kadare:Kombi shqiptar ne prag te mijevjeēarit te trete Klodel 0 531 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Te mjeret ne!!!!!!!! Beta_tester 2 907 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Alla shqiptarshe... Piktor 9 955 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ka ardhur koha. Vepro Tani. Piktor 1 469 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Si Mendoni Per Superstradat Qe Do Behen Per Ne Kukes THJESHT DASHURI 8 863 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Vepro Tani ( 1 2 3 ) Piktor 24 1647 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Meta vs Prifti. ( 1 2 3 4 ) Piktor 38 1888 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)A mundemi tė bėjmė shtet Klodel 3 819 0 pikė - mesatarja 0.0000
  cic-mic. ( 1 2 3 ) Piktor 26 2311 0 pikė - mesatarja 0.0000
  30 Prilli. Protesta. ( 1 2 3 ) Piktor 22 1681 0 pikė - mesatarja 0.0000
  PS do hyje ne parlament...Prishet bojkoti... Eria 8 614 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Ciles force Politike i perkisni? Vizioner 9 692 0 pikė - mesatarja 0.0000
Poll Sondazh: Mendimi juaj... Vizioner 1 565 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Qeveria. ( 1 2 ) Piktor 12 1238 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Peticion i hapur kundėr Fatmir Mediut nė qeveri ! Roi 2 508 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Si mund te luftohet Berisha dhe berishizmi. ( 1 2 ) ishpeshtimi 14 1175 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pyetje zoterise Romano Prodi ( 1 2 ) rust 12 1251 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Viti Orvellian i Ismail Kadaresė ( 1 2 ) tolstoy86 17 6253 0 pikė - mesatarja 0.0000
  E keqja qe nuk duhet ricikluar DARDAN 1 732 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mjerimi Te Djathtes,mjerimi Shqiptareve DARDAN 7 689 0 pikė - mesatarja 0.0000
  interesante:Shpluhurosje e njė miti : ese, Ervin Hatibi, belkisa 7 677 0 pikė - mesatarja 0.0000
  quo vadis qytetari e shqiperise? ( 1 2 3 4 ) Klodel 32 3014 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Komentet dhe urrejtjet e Petrit Koles Petrit Kola 2 1623 0 pikė - mesatarja 0.0000
  BE - Shqiptaret - Zhgenjimi ( 1 2 3 ) Eneid 20 2421 0 pikė - mesatarja 0.0000
  MSA ndryshe Klodel 0 492 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Greqia dhe viti 1997. amoxil 4 767 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 77, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 02:17
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.