Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak...

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Rradhit nga ana e kundėrt Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit
  1183 Attachment(s)Interesante: Foto humoristike ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) déją-vu 1642 148605 17 pikė - mesatarja 4.0588
Talking 22 Attachment(s)Interesante: te qeshim se bashku... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Keni 1259 116147 46 pikė - mesatarja 3.9130
  251 Attachment(s)Interesante: Loje fotografike me/per anetaret...! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 541 29566 0 pikė - mesatarja 0.0000
  11 Attachment(s)Pa Komente ( 1 2 ) Admirali 10 1565 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Dialog Miqesor Midis Nanos Dhe Metes Admirali 0 783 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking 1 Attachment(s)Fjalet e huaja, dhe preardhja shqip e tyre ( 1 2 3 ) Admirali 25 3218 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Pershendetje nga YouTube Admirali 1 809 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Rowan Atkinson - Video ( 1 2 ) Admirali 16 1498 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Difectet e Zizit*** agata 4 840 0 pikė - mesatarja 0.0000
  ekonomisteve te stresuar albushe 8 1363 2 pikė - mesatarja 5.0000
Talking xhemoli tutit leter dashnije kumrijes aldo11 0 621 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse nuk je martuar akoma? ( 1 2 3 ) amor alucius 27 2777 2 pikė - mesatarja 5.0000
Thumbs up 1 Attachment(s)Dashuri labe dhe te tjera ( 1 2 3 4 5 ) Ana 40 4059 4 pikė - mesatarja 3.0000
  Kjo eshte nje leter e derguar vajzes qe e refuzoi dhe versionet ( 1 2 ) AngelDevil 17 5028 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Histori dashnie !!!! ( 1 2 3 4 ) AngelDevil 30 7708 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Attachment(s)Per te qeshur!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AngelDevil 144 17454 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Veterineri Dhe Qeni Antik 3 755 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pension I Parakohshem Antik 0 585 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)barsaleta ( 1 2 3 4 ) asnjeans 36 2463 2 pikė - mesatarja 1.0000
Thumbs down dele Assasin.Girl 2 1076 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Barsoleta . ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Astriti 64 6750 2 pikė - mesatarja 3.0000
  ku shkuat te gjithe mos u zgjofshit me me mire se kshu atiola 6 623 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink plaku vitit te ri AUDI_Q7 1 734 0 pikė - mesatarja 0.0000
  [/URL] | [URL=2 href="]avascript:S('getmsg','','','','','CADFD70A-9B09-42AE-816C-FA2D7FE9B6AA','','','next','')">[/URL] | [URL"> Letra e vllaut prej KANADA back4ever 0 615 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking George Carlin ( 1 2 ) Balerina 13 1255 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Poezi per Te qeshur? ( 1 2 3 4 ) Ben-SHkodrani 31 3398 3 pikė - mesatarja 5.0000
Talking Laught of loud ( 1 2 ) benicio 15 2073 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ushtari i panjohur bledarcela 1 2137 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 160, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 11:42
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.