Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak...

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Rradhit nga ana e kundėrt Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit
  1183 Attachment(s)Interesante: Foto humoristike ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) déją-vu 1642 148598 17 pikė - mesatarja 4.0588
  251 Attachment(s)Interesante: Loje fotografike me/per anetaret...! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) lezhjani-82 541 29560 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking 22 Attachment(s)Interesante: te qeshim se bashku... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Keni 1259 116141 46 pikė - mesatarja 3.9130
Talking 100% Do shkriheni se qeshuri ( 1 2 3 ) DMX_feat_2PAC 23 3292 2 pikė - mesatarja 3.0000
  11 pridh ( 1 2 ) Klodel 10 2091 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Difectet e Zizit*** agata 4 840 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)A duhet t'i heqe President Bamiri breket gjate orarit te punes? ( 1 2 3 ) ishpeshtimi 26 1990 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Agron LLakaj. Humor dhe parodi ( 1 2 3 ) Keni 21 2439 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Alcohoroscopes ( 1 2 ) MiStrDevil 14 1778 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Amerika osht ... nji ... driim ( 1 2 ) Indrit 12 2132 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Anekdota reale! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) cecilia2006 195 19068 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)barsaleta ( 1 2 3 4 ) asnjeans 36 2463 2 pikė - mesatarja 1.0000
  barsaleta te ndryshme ( 1 2 ) evil_empire 17 1954 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Barsoleta . ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Astriti 64 6750 2 pikė - mesatarja 3.0000
  Batuta Shqiptare! ( 1 2 ) Gjergj Kastrioti 11 1510 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare eshte politika?? Lela_Dr 6 805 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ēiftet pas 6 vjetesh... ( 1 2 ) Lela_Dr 10 1559 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Cili frut ju pelqen me shume ( 1 2 3 ) cedrus 22 1782 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ēmimi Nobel ( 1 2 3 ) kontinenti 23 2752 0 pikė - mesatarja 0.0000
  C`ka qene Jesus trojani 2 700 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up 1 Attachment(s)Dashuri labe dhe te tjera ( 1 2 3 4 5 ) Ana 40 4059 4 pikė - mesatarja 3.0000
  Dave Chappelle-Nje tjeter gjeni i Humorit ishpeshtimi 2 701 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs down dele Assasin.Girl 2 1076 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dhandrri i Kosoves Endri 0 740 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Dialog Miqesor Midis Nanos Dhe Metes Admirali 0 783 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Duajeni atdheun si Shqiperia Ameriken. :) ( 1 2 ) Fajtori 11 1630 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Dy vjersha per Macekeqe dhe sweetyn. ( 1 2 ) Carlito 16 1595 0 pikė - mesatarja 0.0000
  E pare ne syrin e.... Endri 7 768 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 160, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 09:36
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.