Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak...

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
Talking 2 Attachment(s)o te hap vrime te re une ty!!! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) halfgang 244 17303 0 pikė - mesatarja 0.0000
  te qeshim me pak banalitet. ( 1 2 ) hasta_la_vista_zemer 19 2750 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb Humor shqip ( 1 2 3 ) Tulipani 28 2278 0 pikė - mesatarja 0.0000
  15 Attachment(s)Qeveria e re ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) kontinenti 682 12608 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Pyetje qe te gricin nervat..... ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Misha 91 4401 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Femrat kundra Meshkujve ( 1 2 3 4 5 6 ) Estella 52 4971 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Leter shkruar ministrise se Energjitikes Fajtori 9 704 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Fjalori Shqip-Turqisht lezhjani-82 5 707 0 pikė - mesatarja 0.0000
Cool 11 Attachment(s)Pyetje me shkrim, pergjigje me foto... ( 1 2 ) halfgang 17 1291 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Gjeni dicituren cedrus 2 602 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking Pak nga te gjitha.... halfgang 2 742 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking xhemoli tutit leter dashnije kumrijes aldo11 0 621 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Qoshja e perallave. ( 1 2 ) Piktor 10 1253 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Profetja ( 1 2 3 ) cedrus 23 1786 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Veterineri Dhe Qeni Antik 3 755 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)pas nje pune te gjate per ndertimin e vendit.... vogelushi 0 632 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Lirika popullore cedrus 4 678 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pension I Parakohshem Antik 0 585 0 pikė - mesatarja 0.0000
  the office uk - one of the all time best comedy ( 1 2 ) kurti 10 1148 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink plaku vitit te ri AUDI_Q7 1 734 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up 1 Attachment(s)Dashuri labe dhe te tjera ( 1 2 3 4 5 ) Ana 40 4059 4 pikė - mesatarja 3.0000
  Rron or rron,nuk vdes Peshtimi! ( 1 2 ) ishpeshtimi 14 1619 0 pikė - mesatarja 0.0000
  7 Difectet e Zizit*** agata 4 840 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Thashathemet e Forumit Horizont ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) durrsak 405 12954 2 pikė - mesatarja 3.0000
Talking 1 Attachment(s)Perse e kaloi rrugen pula?? ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) briseide 73 4630 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 26 deri 50 prej 160, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 11:54
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.