Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak...

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  7 Attachment(s)Forumistet pas 40 vjetesh ( 1 2 3 ) cedrus 23 1906 0 pikė - mesatarja 0.0000
  5 Attachment(s)Humor alla shejtonce! :D ( 1 2 3 4 5 ) cupka 45 5282 2 pikė - mesatarja 5.0000
  4 Attachment(s)Meshkujt VS Femrat ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Trendafili i Kuq 104 3951 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Cili frut ju pelqen me shume ( 1 2 3 ) cedrus 22 1782 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pse nuk je martuar akoma? ( 1 2 3 ) amor alucius 27 2777 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Duajeni atdheun si Shqiperia Ameriken. :) ( 1 2 ) Fajtori 11 1630 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)Meshkujt vs Femrave ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Unstoppable 115 4751 0 pikė - mesatarja 0.0000
  22 Attachment(s)Si i imagjinoni anetaret ? Vendosni foto imagjinare ketu !! ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) LiL__TrEaSuRe 67 3991 0 pikė - mesatarja 0.0000
  10 Attachment(s)Pyetje dhe pergjigje per bjondet ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Keni 157 10802 6 pikė - mesatarja 3.6667
  shaka me shqiptaret-bashkohu edhe ti strellci 1 713 0 pikė - mesatarja 0.0000
  VOTA VOTA, vota me rrota :D Isra 1 755 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)lajmet e dites ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) durrsak 182 9420 4 pikė - mesatarja 5.0000
Talking 19 Attachment(s)Gazeta "Forumihorizont" ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) NS-6 112 5211 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Humor Nga Politika DARDAN 2 910 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking George Carlin ( 1 2 ) Balerina 13 1255 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Te forta nga Lebrit . Gazmori 6 687 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Grate dhe Termat Teknike Lela_Dr 3 860 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Qeshni edhe ju-kujdes jan te verteta:) ( 1 2 3 4 5 6 ) devolliu 51 5668 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Hymni I "kosovės SmoKer` 1 687 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Cfare eshte politika?? Lela_Dr 6 805 0 pikė - mesatarja 0.0000
Question gjeje qengjiurt 0 566 0 pikė - mesatarja 0.0000
Wink jo per te qeshur.... per ate cowboy 0 652 0 pikė - mesatarja 0.0000
  gjeje qengjiurt 3 572 0 pikė - mesatarja 0.0000
  C`ka qene Jesus trojani 2 700 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)neeeexho shahaaabani.... ( 1 2 ) tresh 18 1503 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 51 deri 75 prej 160, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 11:26
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.