Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak...

(Moderator: lezhjani-82)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  qeshje ( 1 2 ) durrsak 17 1302 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Barsoleta . ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Astriti 64 6750 2 pikė - mesatarja 3.0000
  ekonomisteve te stresuar albushe 8 1363 2 pikė - mesatarja 5.0000
  1 Attachment(s)Shqiperia Ne 2050! Eneid 5 4155 17 pikė - mesatarja 3.8235
  JOKESPEr qytetet KRyesore@@@@@@@ _mIzZzA_ 2 859 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Mos Qeshi shume!!!! Per ju gocat ((na moret cunat ne qafe)) ( 1 2 3 ) Cx55 24 3840 3 pikė - mesatarja 4.3333
  sms humoristike looool Une_Ti_Dhe_Vdekja 3 1786 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Pizi (nga portokallia) Isra 1 1470 0 pikė - mesatarja 0.0000
  sms e nolta qe ju keni marr ose keni derguar ( 1 2 3 ) lako 23 2316 0 pikė - mesatarja 0.0000
Talking 100% Do shkriheni se qeshuri ( 1 2 3 ) DMX_feat_2PAC 23 3292 2 pikė - mesatarja 3.0000
Thumbs down dele Assasin.Girl 2 1076 0 pikė - mesatarja 0.0000
  4 Attachment(s)barsaleta ( 1 2 3 4 ) asnjeans 36 2463 2 pikė - mesatarja 1.0000
Talking Laught of loud ( 1 2 ) benicio 15 2073 0 pikė - mesatarja 0.0000
  per te qeshur ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) bukuroshja_e_nates 72 4193 0 pikė - mesatarja 0.0000
  109 Attachment(s)Per te qare e per te qeshur ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) BUCS 137 4929 3 pikė - mesatarja 4.3333
Talking Amerika osht ... nji ... driim ( 1 2 ) Indrit 12 2132 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Thon se humori te zgjat jeten ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Keni 192 15981 24 pikė - mesatarja 4.5833
  Policet kane humor te holle ( 1 2 3 4 ) Keni 31 3460 2 pikė - mesatarja 2.0000
  Leter dashnie! ( 1 2 ) Indrit 11 1954 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Alcohoroscopes ( 1 2 ) MiStrDevil 14 1778 0 pikė - mesatarja 0.0000
  2 Attachment(s)Nga letėrkėmbimi i shokut Enver me Kryeministrin Fatos Nano!... mayday 9 1131 2 pikė - mesatarja 5.0000
  Poezi Pa Lidhje... vanesa 2 667 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Skender Sallaku dhe humori i tij ne vite Keni 6 737 0 pikė - mesatarja 0.0000
  11 Attachment(s)Pa Komente ( 1 2 ) Admirali 10 1565 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kenga e kandarit No2 Shkodra jone heroine 9 1529 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 126 deri 150 prej 160, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 10:01
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.