Mirėsevini tek Forumi Horizont.
Nėse po na vizitoni pėr herė tė parė mbase keni nevojė tė lexoni faqen e Ndihmės. Ju duhet tė regjistroheni pėr tė dėrguar mesazhe nė kėtė forum: klikoni nė butonin Regjistrohu pėr tu antarėsuar. Pėr tė lexuar mesazhet dhe temat e hapura klikoni nėn-forumin qė ju intereson nė listė e mėposhtme.

Aktualisht: 8,129 Anėtarė, 10,846 Tema, 478,229 Mesazhe totale
I urojmė mirėseardhjen anėtarit mė tė ri, woc
Lexo Mesazhet e Sotshme
Ora tani: 12:01.
Vizita juaj e fundit ish mė datė: 26/11/2020 12:01.

Vizitorėt e Ēastit
Gjithsej: 1 vizitorė  |  Anėtarė: 0  |  Tė paregjistruar: 1  |  Maksimum 880 vizitorė mė 01/07/2007 ora 09:23.
Anėtarėt qė festojnė ditėlindjen: recoba (41), psychotop (38), Mbreti luan , uliksi (59), Alfonso (34), M&M (35), sali (38), NIO (37), lorina78 (42), SOLDIER (36), dishepull (30), provateknike (33), [ESPINOSA] (46), bledar (45)
 
Bota Shqiptare
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Shqiperia, traditat kulturore
Diskutojmė mbi kulturėn, monumentet kulturore, vlerat, zakonet, traditat e vendit tonė.
6913 222
Gjuha Shqipe
Historia e gjuhės shqipe, opinione mbi gjuhėtarėt, zhvillimet dhe vlerat e gjuhės shqipe.
4244 94
Figura tė shquara
Personazhe qė kanė lėnė gjurmė nė historinė dhe kulturėn shqiptare.
1774 207
 
Tema Shoqėrore
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Letėrsia
Mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit.
23483 710
Gjuhėt e Huaja
Diskutime per gjuhet e huaja, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
10200 562
Historia
Kontribute e diskutime mbi historinė e dokumentuar.
3293 284
Filozofia
Historia e filozofisė, diskutim i lirė mbi zhvillime filozofike tė ndryshme.
3399 129
Psikologjia
Teori, fenomene, probleme tė ndryshme qė ju mundojnė dhe spjegimet e tyre social-psikologjike.
3872 173
Arsimi
Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi nė Shqipėri. Universiteti i Tiranės dhe universitetet e huaja. Studentėt shqiptarė dhe arritjet e tyre kudo nė botė.
1350 143
Ekonomia dhe Biznesi
Problemet dhe zhvillimet nė ekonominė dhe biznesin shqiptar, teori dhe tė dhėna statistikore, bursa dhe kėmbimi valutor.
690 153
Diskutime Shoqėrore
Problemet dhe politikat sociale tė shoqėrisė shqiptare, diskutime mbi fenomene tė tilla si racizmi, varfėria, diskriminimi, dhuna, etj.
56700 1225
Besimi Fetar
Teorite dhe zhvillimet e ēdo feje. Diskutime mbi lindjen e tyre.
11092 398
 
Shkenca
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Informatikė & Programim
PHP, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj.
4162 506
Interneti dhe Shqipėria
Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit. Komente mbi faqet shqiptare nė internet.
739 130
Mjekėsia
Gjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje
3818 114
Ekologjia
Tė diskutojmė, njohim e rrespektojmė, mjedisin, tokėn, natyrėn, biodiversitetin etj
138 15
Fizikė dhe Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet dhe yjėsitė.
1337 78
Matematikė dhe Gjeometri
Problema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
2277 102
Gjeologji & Gjeografi
Materiale dhe kuriozitete mbi gjeologjine dhe gjeografine
640 55
 
Arti & Kultura
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Moda dhe Estetika
Moda dhe Estetika, dėshirat pėr bukuri tė pėrjetshme, veshje tė kohėve tė fundit, gjithēka qė mund t'ju bėjė sa mė tėrheqės/e ndaj partnerit/partneres
3789 58
Muzika
Komente, partitura, albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.
46018 454
Kinematografia
Diskutim i lirė mbi filmin shqiptar dhe atė tė huaj. Dokumentarėt, aktorėt, origjinaliteti i roleve tė tyre, festivali i filmit.
5793 212
Arti Figurativ
Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
12230 259
 
Media dhe Politika
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Politika Shqiptare
Mendime rreth politikės shqiptare sot... Diskutime mbi problemet nė politikat tona qeveritare..., zgjidhjet e mundshme.
19359 859
Mediat Shqiptare
Gazetaria, shtypi i pėrditshėm, televizionet, komente mbi temėn e ditės. Ēfarė thonė gazetat ? Si e servirin ato lajmin tek opinioni publik ? Problematika e medias sė shkruar dhe asaj elektronike.
7162 287
Aktualitete Ndėrkombėtare
Panoramė e situatės nderkombėtare, dinamikat dhe shkaqet reale tė konflikteve, ngjarjeve qė ndikojnė shoqerinė e sotme.
3424 205
 
Sporti
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Futboll
Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate, pjesa e tifozėve. Futbollistėt shqiptarė jashtė.
10899 316
Sporte tė tjera
Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj.
895 95
 
Nen-forumet e lira
  Nėn - Forumi Mesazhe Tema Mesazhi i Fundit
Shkarkime - Download
Filma, muzike, programe dhe libra
1001 303
Tė ndryshme
Nė kėtė nėnforum kushdo prej jush mund tė hapi diskutime e tema tė cilat nuk i gjeni nė kategorizimet e mėsipėrme tė kėtij forumi.
147479 537
Tė qeshim pak...
Barcaletat mė tė bukura, foto humoristike, humoristet shqiptarė, etj.
11241 163
Kuriozitete
Ne kete Nenforum do te komentohen kuriozitete nga me te ndryshmet. Do te behen pyetje dhe do te jepen pergjigje per fenomenet qe hasim ne jete.
2832 208
Njohja me anėtarėt e forumit
Informacione, fotografi mbi veten tuaj pėr tu njohur mė mirė me njėri tjetrin...
48915 832
Chati
Dhomat, serverat, historiku, abuzimet, etj.
1179 200
Mbi kėtė forum
Informacione teknike, komentet e sugjerimet tuaja mbi kėtė forum...
1451 16
Lajmerime dhe Reklama
728 284
Arkiva
Tema dhe mesazhe te vjetra. (nuk mund tė postohet)
175 7
 

Ora tani: 12:01 Konsidero Gjithė Nėn-forumet tė Lexuara | Pėrbėrja e Stafit
Nuk pėrdorni cookie?
Identifikohu me Pseudonim dhe password:

Ka mesazhe qe ju nuk keni lexuar Mesazhe tė palexuara    Nuk ka mesazhe tė reja Asnjė mesazh i ri