Profili Pėr im beautiful Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 03/03/2006
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 2 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 06 Mars 2006 20:11
A ju pelqen shoqeria Shqiptare?
Pėr tė kontaktuar im beautiful: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek im beautiful
Dėrgo tek im beautiful njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 14 Nëntor 1987
Dy fjale mbi veten vendlindja ime eshte elb,ku jetoj dhe tani.jam nji vajze plot surpriza dhe me nje karakter te bukur dhe jo.me zbuloni. 
Vendbanimi elbasan 
Shto im beautiful nė listėn e Monitorimit     Shto im beautiful nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.