Profili Pėr Ibrahimfeimii Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 13/01/2009
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 1 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 13 Janar 2009 23:40
Shtetet E Bashkuara Te Amerikes Dhe Europa
Pėr tė kontaktuar Ibrahimfeimii: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Ibrahimfeimii
Dėrgo tek Ibrahimfeimii njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 20 Prill 1981
Dy fjale mbi veten Master ne Shkencat Juridike Penale 
Vendbanimi Prishtine 
Shto Ibrahimfeimii nė listėn e Monitorimit     Shto Ibrahimfeimii nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.