Profili Pėr Master_Mind Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 06/01/2004
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 7 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 17 Janar 2004 14:03
Kush jan Bektashinjet dhe sektet tjeraqe ende nuk dihen se kush eshte?
Pėr tė kontaktuar Master_Mind: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Master_Mind
Dėrgo tek Master_Mind njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.jetmir.net 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 20 Prill 1980
Dy fjale mbi veten computer teknik & Mobile Enginier 
Vendbanimi london 
Shto Master_Mind nė listėn e Monitorimit     Shto Master_Mind nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.