Profili Pėr olen Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 09/11/2003
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 1 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 09 Nëntor 2003 16:21
Ja dhe nje prezantim me shume!
Pėr tė kontaktuar olen: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek olen
Dėrgo tek olen njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday -
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi shqiperi 
Shto olen nė listėn e Monitorimit     Shto olen nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.