Profili Pėr i_krishteri Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 06/02/2004
Status: Anetar i regjistruar 
Mesazhe tė dėrguara: 93 (0.02 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 15 Dhjetor 2010 13:28
Cfare ndryshimi ka nga Katolik dhe Protestant
Pėr tė kontaktuar i_krishteri: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek i_krishteri
Dėrgo tek i_krishteri njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://groups.msn.com/krishterimi 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 13/01
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Itali 
Shto i_krishteri nė listėn e Monitorimit     Shto i_krishteri nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.