Profili Pėr artanhatija Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 09/10/2006
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 20 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 11 Shkurt 2007 22:47
REMIX-et dhe Krijimet Muzikore te Anetareve te Forumit
Pėr tė kontaktuar artanhatija: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek artanhatija
Dėrgo tek artanhatija njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 19 Shkurt 1975
Dy fjale mbi veten I Persekutuar. 
Vendbanimi  
Shto artanhatija nė listėn e Monitorimit     Shto artanhatija nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.