Profili Pėr OzZ Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 02/04/2004
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 2 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 07 Prill 2004 22:22
Historia dhe Tifozat e INTER
Pėr tė kontaktuar OzZ: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek OzZ
Dėrgo tek OzZ njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.ecarbmemendjentate.com 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 26 Shtator 1982
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi tirane 
Shto OzZ nė listėn e Monitorimit     Shto OzZ nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.