Profili Pėr osman shahini Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 22/04/2004
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 4 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 19 Gusht 2005 10:48
Bashkimi Kombėtar ėshtė afėr aq sa ne punojmė pėr tė
Pėr tė kontaktuar osman shahini: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek osman shahini
Dėrgo tek osman shahini njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://fajtori.com 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 02 Tetor 1966
Dy fjale mbi veten Ish i burgosur politk dhe luftėtar i UĒk-sė Prof.i historisė 
Vendbanimi Nė njė cep tė Shqipėrisė 
Shto osman shahini nė listėn e Monitorimit     Shto osman shahini nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.