Profili Pėr Keni Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 01/02/2003
Status: Vezhgues 
Mesazhe tė dėrguara: 3202 (0.44 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 04 Shkurt 2013 11:18
Fabula dhe Epitafe
Pėr tė kontaktuar Keni: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Keni
Dėrgo tek Keni njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.bijteeshqipes.us 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 23/09
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Philadelphia usa 
Shto Keni nė listėn e Monitorimit     Shto Keni nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.