Profili Pėr Isra Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 03/12/2004
Status: ............. 
Mesazhe tė dėrguara: 2053 (0.31 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 08 Shtator 2010 13:52
Agjerimi dhe vlerat e tij.
Pėr tė kontaktuar Isra: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Isra
Dėrgo tek Isra njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday -
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi veēse nė dorėn e Zotit! 
Shto Isra nė listėn e Monitorimit     Shto Isra nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.