Forumi Horizont Forumi Horizont
Ju nuk jeni identifikuar ose nuk jeni tė autorizuar tė hapni kėtė faqe. Kjo mund tė ketė disa arėsye:
  1. Ju nuk jeni identifikuar. Nė fund tė faqes mund tė vini pseudonimin dhe passwordin e tė identifikoheni.
  2. Ju nuk jeni i autorizuar tė hapni faqen. Mbase po tentoni tė modifikoni mesazhin e dikujt tjetėr, ose mbase po mundoheni tė shfrytėzoni shėrbimet e administratorit. Sigurohuni qė mund ta bėni njė gjė tė tillė duke lexuar Rregullat e Forumit.
  3. Nėse po dėrgoni njė mesazh administratorėt mund tė kenė ēaktivizuar profilin tuaj, ose mund tė mos jetė konfirmuar ende anėtarsimi.

Pseudonimi:    Doni tė regjistroheni?
Passwordi:    Keni harruar passwordin?

Mbase duhet tė regjistroheni pėr tė parė kėtė faqe.