Forumi Horizont Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ceshtja kosovare dhe me gjere (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=162)
-- "Trafiku i Organeve" dhe fushata serbe kunder Shqipetarve (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17113)


Postuar nga X-File datė 16 Qershor 2009 - 11:41:

IQVLORA, komenti yt eshte me vend, edhe i pranoj kritikat e tua.

se pari do flas pak per vehten, nuk paraqitem ne forum shpesh per arsye se koha ime eshte shum e limituar (per kete arsye edhe nuk jam me moderator, (nuk protestoj pse me hoqen nga moderimi )).
pika e dyte une solla nje shkrim per te elaboruar ne forum, jo per te kritikuar Jeta Xharren. Secili nga ne kur lexojme nje shkrim e kuptojme ate qe eshte shkruar por ndonjehere na iken ato qe nuk jan shkruar apo ato qe gjenden ne mes te rreshtave.
Ndersa sa i perket atyre qe ti i quan zvarranik nuk e mohoj faktin qe jan te tille, por gropa pas shpine nuk eshte etika e gazetarise hulumtuese, e ne kete rast ajo qe ti e ke pyetur eshte pikrisht nje grope passhpine dhe nje hulumtim me qellime tendencioze, dhe ne shkrimin qe kam sjell nuk flitet per ata zvarranik. me gjith ate tema nuk eshte per Jeta Xharren prandaj edhe nuk do te diskutoj per te, per te diskutuar per Jeta Xharren dueht te hapet nje teme dhe aty te i gjejm te mirat dhe te kqiat e programit Jeta ne Kosove.

Tema eshte per rastin e arrestimit te Spiunve te Serbise qe paguanin shuma te medha per te siguruar "deshmitar" ne lidhje me krimet e luftes ne Kosove e posaqerisht me trafikun e organeve qe eshte nje sulm edhe ndaj Shqiperise.

Sa i perket asaj se cfar din ti apo dikush tjeter per kohen e Luftes dhe te pas luftes ne Kosove te gjith dijme nga pak se kemi qene te gjith ne ndonj vend por nuk mund te i dijme te gjitha se nuk egziston mundesia e te qenit ne dy vende ne te njejten kohe. te tjerat jan fjale te degjuara.

po e perseris kritika jote eshte me vend por shkrimin qe e kam sjell unė nga agjensioni i lajmeve Kosvapress nga kronika opinion ishte per te u diskutuar jo per te sulmuar.

ps, do mundohem te jem aktiv ne diskutimet ne lidhje me pyetjet qe ke parashtruar por aty ku tema do te jet per ate qeshtje ne menyre qe mos te degradoj tema.


  Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.