Forumi Horizont Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ceshtja kosovare dhe me gjere (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=162)
-- "Trafiku i Organeve" dhe fushata serbe kunder Shqipetarve (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17113)


Postuar nga X-File datė 17 Qershor 2009 - 12:35:

kerkese

mundesisht te i permbahemi temes dhe ta diskutojme se sa ne te vertet jemi te rrezikuar nga dora e zgjatur e shovinizimit Serbo- Ruso- Europiano lindore.
Mendoj se ketu ne forum jan disa koka qe mund te analizojne situaten e pergjithshme dhe te na sjellin ndonj analize, ide, cfardo qe te jet ne lidhje me temen.

me respekt
X-File


  Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.