Forumi Horizont Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ceshtja kosovare dhe me gjere (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=162)
-- "Trafiku i Organeve" dhe fushata serbe kunder Shqipetarve (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17113)


Postuar nga X-File datė 18 Qershor 2009 - 21:54:

me duket qe pak heret e kan publiku kete artikull me gjith ate nuk bej copy paste artikullin po vetem linkun, pastaj le te debatojme.

http://www.gazetaexpress.com/index....xo/9856/C4/C15/

ka ndonje interes ky stafi i forumit per kete ngjarje apo e kam hap kot temen !!!???


  Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.