Forumi Horizont Gjithsej 183 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 183 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- lajmet e dites (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10026)


Postuar nga durrsak datė 11 Nëntor 2005 - 00:13:

Intervist me Myzeqarin

Gazetari: Shoku Myzeqari…
Myzeqari: Ore lali nuk jam me shoku un por jam Zoti
Gazetari: Me falni , Zoti Myzeqari.
Myzeqari: Ore Kovi po tall lesht me mua ti apo si, po jam eXplorer o tu mbyllt.
Gazetari: Zoti eXplorer, atehere perse nga myzeqari ne explorer.
eXplorer: O lali po kto pyetjet ti thon ty apo i shpik ashtu nga mendeja jote. Po din ti se cfar po ndodh me zhvillimet e brendshme apo jo?
Gazetari: Jo Zoti eXplorer nuk di gje biles per kete arsye kam ardh qe te mesoj se cfar po ndosh.
eXplorer: Po un isha myzeqari o kovi dhe kete nofk nuk e vura se jam nga myzeqeja o lali po e vura per ti thene te tjereve se jam i urte si myzeqaret.
Gazetari: Meqe jemi ke Myzeqari a keni bere ndonjehere dyshe myzeqare???
eXplorer: O lali kujdes me fjalet se ti censuroj un, po ketu nuk jemi ne eros o kovi. Pastaj cjan ato dyshe o derbardh un te isha per dyshe nuk do kisha kete trup qe kam tani.(fillon te tregoj muskujt)
Gazetari: Na thoni dicka ne lidhje se si e gjetet rrugen per ne forum.
eXplorer: Po jo o lali un isha ne Shqiperi, shkova ne Greqei dhe perfundova ne Angli aty hyra per te lexuar gazetat dhe thash po hedh nje sy ne forum. Keshtuqe qe nga ajo koh jam bere forumxhi.
Gazetari: Si i ngjitet shkallet e karrierres?
eXplorer: Ne fillim isha anetare i thejshte, i doja njerzit, sidomos kam kujtime te bukura ke taverna qyli dhe per kete un po investoj qe te restaurohet. Aty rrija ne taverna qyli kur nje dite me caktuan moderator, thash ta provoj njiher o lali dhe tani jam ber administrator dhe shpresoj qe vitin qe vjen ta kem emrin fajtor.tani po eXploroj qe te arrij deri aty.
Gazetari: Atehere nga Myzeqar- eXplor – Fajtor?
eXplorer: O lali jetoj ne Angli un dhe e njoh shum mire ekonomin e tregut. Vitin qe vjen behen zgjedhjet per kryetar te forumit dhe me kete ritem qe po eci un ja dhjes fajes vitin qe vjen.
Gazetari: Si shkoni me anetaret:
eXplorer: Terhiq e mos e kput o derzi, keshtu e do populli sot.
Gazetari: A keni miq?
eXplorer: Po po kam poi , kam anlisten , keilen, lela_Dr, Wydra, Sabina, Isra etj
Gazetari: Pse vetem femra???
eXplorer: Po luani me luaneshat rrin o lali.
Gazetari: A sheh endrra???
eXplorer: Sho or shoh por vetem njera me tmerron dhe nuk me len rehat, shoh nat per nate te njenjten enderr sikur jam un fajtori. E sho veten ne maj te forumit ku te gjith perulen para meje me respekt dhe shof vet fajen duke me mbajtur bastunin.
Gazetari: Naten e mir Z. eXplorer
eXplorer: Ik o lali ik, un e kam hallin tek endrra ti me thua naten e mir.Ehhh sikur tja zej ate vendin fajes s'do isha keq.


  Gjithsej 183 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 183 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.