Forumi Horizont Gjithsej 26 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- a ka rendesi mosha?? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10064)


Postuar nga kotka datė 13 Gusht 2009 - 18:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA



shume mire do ishte sdo ankohesha ...njeriu ka nevoje per ajer te fresket cedrus e mish te njome ...pse te duket budallaqe ty Demi qe e ka bashkeshortin e vogel ???



lum si Demi, po vete ama u shkye duke bere operacione, deri edhe tek gjunjte


Postuar nga shelgu datė 13 Gusht 2009 - 18:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA



shume mire do ishte sdo ankohesha ...njeriu ka nevoje per ajer te fresket cedrus e mish te njome ...pse te duket budallaqe ty Demi qe e ka bashkeshortin e vogel ???



Tu ngrenka mish i njome e?



Jo keq jo


Postuar nga BIONDIA datė 13 Gusht 2009 - 18:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka


lum si Demi, po vete ama u shkye duke bere operacione, deri edhe tek gjunjte



po nuk mendoj se i ka bere per ti pelqyer atij keto operacione ...kur ka leke pse mos i beji ...


Postuar nga BIONDIA datė 13 Gusht 2009 - 18:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus


Tu ngrenka mish i njome e?



Jo keq jo



Kur nje njeri nuk arrin te kete argumenta per te bere nje bisede e kthen ne personale si puna jote...me hahet sme hahet mua mish o pesh nuk besoj se eshte qellimi i temes thjesht dhashe mendimin tim ...me pyete ty pergjigja kaq..


Postuar nga kotka datė 13 Gusht 2009 - 18:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus


Tu ngrenka mish i njome e?



Jo keq jo



bjondes i pelqen edhe faqja e njome, bravo bjonde, je me fat apo me mend ti moj cupe se nuk e ke keq....


Postuar nga BIONDIA datė 13 Gusht 2009 - 18:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka


bjondes i pelqen edhe faqja e njome, bravo bjonde, je me fat apo me mend ti moj cupe se nuk e ke keq....



po tani me mire nje qe e shpreh sa nje qe e mendon dhe ka frike ta shprehi se mos ndoshta i bie reputacioni ...


Postuar nga kotka datė 13 Gusht 2009 - 18:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


po tani me mire nje qe e shpreh sa nje qe e mendon dhe ka frike ta shprehi se mos ndoshta i bie reputacioni ...



moj po ty te lumte qe edhe e shpreh edhe e ke vene ne zbatim. mua me duket se femrat piqen me shpejt dhe meshkujt matufepsen me shpejt.
meshkujve te sotem me komplikimin e jetes u pelqen te kene nje udherrefyese dhe pse te mos jete kjo nje femer e pjekur edhe grua edhe secretare edhe psikolloge.

e pyeten nje cift si i keni ndare detyrat ne familje? "po ja" tha burri "une merrem me problemet e medha dhe gruaja me te voglat"
po cilat jane te voglat dhe cilat jane te medhajat?
po ja te voglat jane: "kush paguan faturat, kush merret me blerjen e shtepise, me femijet, ku do bejme pushimet, me gatimet, me pastrimet, etj"
te medhate jane: "te merresh me zgjedhjen e secretares, presidentit etj"


Postuar nga BIONDIA datė 13 Gusht 2009 - 18:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka


moj po ty te lumte qe edhe e shpreh edhe e ke vene ne zbatim.



kotka nga e nxorre kete konkluzion ti ???...
une e kam 4 vjet me te madh se veten dhe se ndiej kete ndryshin fare...


Postuar nga kotka datė 13 Gusht 2009 - 18:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


kotka nga e nxorre kete konkluzion ti ???...
une e kam 4 vjet me te madh se veten dhe se ndiej kete ndryshin fare...



oh te keqkuptova, sorry une pandeva se ishe ti 4 vjet me e madhe dhe nuk e konsiderova gabim.


Postuar nga BIONDIA datė 13 Gusht 2009 - 19:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka


oh te keqkuptova, sorry une pandeva se ishe ti 4 vjet me e madhe dhe nuk e konsiderova gabim.



te kam sorry e me dhe receten ...


  Gjithsej 26 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.