Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 188 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- Mendoni qe dita e Shen Valentinit duhet te hiqet? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10887)


Postuar nga NS-6 datė 12 Shkurt 2006 - 23:24:

per mendimin tim duhet te hiqet...nese nenjoni do ndokend nuk ka nevoje qe te prese ate dite me ja tregu!


Postuar nga pipi datė 12 Shkurt 2006 - 23:29:

per mendimin tim,shen valentin per te dashuruarit eshte cdo dite.dhe nuk kane shume nevoje per daten se ne si gjithmone do ta gjejme menyren si tia kalojme,problemi qendron ketu cpune kane te tjeret qe fusin fundet???pse sduan ti lejne me fitu edhe ata qe skane????apo se jane bere bosa per vete,dhe tani sduan qe te tjeret te fitojne leke???ata skane pune fare me ate dite.ajo u perket rinise dhe ajo vendos nese e do apo jo.gje qe jam e sigurt qe e duan.gjithsesi eksiston gjithmone nje menyre per tia dale mbane,dhe besoj qe rinia shqiptare apo ajo e cdo shteti do ta gjeje ate. :p


Postuar nga cancer datė 12 Shkurt 2006 - 23:32:

football

ketu te ne njerezit ecin sipas parimit "asnje kenge asnje valle vetem pune" nqs me kuptove ku e kam llafin. Ketu vetem te jete koha me diell, le te jete temperatura minus, nuk pyesim ne dalim festojme nga liqeni


Postuar nga Orion datė 13 Shkurt 2006 - 00:41:

Mua single me zuri serishte ,.... kershtu qe nuk kam ndonje preferenc te rri apo te hiqet
Plus me sa kam pare ne shum cifte ate dite behen ndarje se sa kalohet bukur .... ose ndahen nje dite me para dmth 13 :p


Postuar nga Cindi datė 13 Shkurt 2006 - 00:52:

Re: football

Citim:
Po citoj ato qė tha cancer
ketu te ne njerezit ecin sipas parimit "asnje kenge asnje valle vetem pune" nqs me kuptove ku e kam llafin. Ketu vetem te jete koha me diell, le te jete temperatura minus, nuk pyesim ne dalim festojme nga liqeni


Me shkrive, po besoj se shkoni brenda neper lokale jo jashte apo jo.
Ah c'me kujtove ato mezete e Lokalit te vetem qe ka qene dikur, romstek me salce kosi dhe krem karamel. Lere ato birrat e ftohta dhe orkestra jashte ne behar.


Postuar nga kurt datė 27 Janar 2009 - 11:49:

jo vetem qe duhet te hiqet! por nese dikush kapet ne flagrance duke bere rromancitet ate dite, duhe te arrestohet patjeter...
me duken fake gjithe tufat/ciftet ne ate dite...


Postuar nga Friendly-Boy datė 27 Janar 2009 - 20:37:

pershendetje!!!!!!!! epo nese hiqet apo nuk hiqet shen valentini kjo s prish shum pun..... te dashuruarit s duhet te presin shen valentinin qe te bejn dashni... mjer per ta nese do ishte vetem kjo dit... por gjisesi une mendoj se nuk duhet heq per shkak te historis se saj dhe domethenjes. gjithashtu c pun prish kjo fest ne morin e festave te kota qe kemi. RROFSHT SHEN VALENTINI....


Postuar nga lezhjani-82 datė 27 Janar 2009 - 21:08:

Si te hiqet? Shen Valentini nuk esht fest zyrtare!


Postuar nga briseide datė 11 Shkurt 2009 - 19:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
jo vetem qe duhet te hiqet! por nese dikush kapet ne flagrance duke bere rromancitet ate dite, duhe te arrestohet patjeter...



Jam d'akord :p


Postuar nga kotka datė 12 Shkurt 2009 - 17:35:

JO

Pse te hiqet, eshte feste e bukur. kudo sheh, zemra te kuqe, buze te kuqe, trendafila te kuq, luleshtrydhe te kuqe me cokollata, gota shampanje e vere.

Une do te thoja te hiqet festa e shtrigave (Hallowen), ku sheh gjithandej maska, skelete, merimanga e fantazmata te bardha e kufoma me gjakra.

Ne fund te fundit eshte nje faste qe celebron kultin e dashurise.


  Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 188 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.