Forumi Horizont Gjithsej 87 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:12:

Foto sipas aparatit tim.

.


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:35:

.


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:37:

Foto 3


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:38:

Foto 4


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:38:

Foto 5


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:39:

Foto 6


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:40:

Foto 7


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:40:

Foto 8


Postuar nga Zhylien Sorel datė 27 Prill 2008 - 10:36:

Smile

Sa i bredhur dhe me fat qenka ai aparati yt...se ky toni ngeli duke kap vetem trishtim dhe vjeshte ....


Bukur foto,eshte bera nga Helikpteri ajo me pamje nga lart ?!


Respekte


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 10:48:

Nga avioni.

Bredh aparati here pas here. Jane fotografi te mbledhura me kohen.


  Gjithsej 87 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.