Forumi Horizont Gjithsej 64 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Kerkoj lente te vjetra. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18702)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 08 Dhjetor 2012 - 17:55:

Ishin mbledhur per te protestuar kunder prishjes se piramides... Per mua ajo foto simbolizon Shqipet, te mbledhur por te percare, me shpinen ndaj njeri tjetrit, me rroba te bardha nga njera ane dhe me ngjyra nga ana tjeter...


  Gjithsej 64 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.